• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    ładne pudełko światłowodowe, dobra jakość, ładne opakowanie, miła obsługa, czekam na moje nowe zamówienia. Dzięki
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    Dziękuję za szybką dostawę za każdym razem, z tą samą jakością, zawsze wspierać mnie w cenie, dzięki za specjalne wsparcie dla nas za każdym razem. jak u firmę tak bardzo, do zobaczenia wkrótce w Chinach
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Louisa
    droga Sophie, bardzo czas, aby twój głos był taki słodki i zawsze zapewniał nam pełne rozwiązanie i natychmiastową odpowiedź oraz pomagał nam zdobywać coraz więcej klientów, dzięki
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    jestem bardzo zadowolony z twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości będziemy robić z tobą więcej interesów, a nasz rynek rośnie, pracujmy dalej
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Cześć mój przyjacielu, cieszę się, że mogę zacząć z tobą pracować przez 8 lat. iw tym czasie otworzyliśmy kilka oddziałów, dzięki za nieustanne wsparcie, chociaż rynek jest niski, ale nasza sprzedaż rośnie, kocham was wszystkich,
Osoba kontaktowa : Sophie
Numer telefonu : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406
Chiny Adaptery złącza światłowodowego SC Side Shutter bez kołnierza Zielony metalowy zacisk laserowy

Adaptery złącza światłowodowego SC Side Shutter bez kołnierza Zielony metalowy zacisk laserowy

materiał domu: ABS
Kolor: Zielony
Liczba włókien: 1 rdzeń / pojedyncze włókno
Chiny Simplex SC Adapter światłowodowy Krótki kołnierz Jednomodowy Łącznik plastikowy bez kołnierza

Simplex SC Adapter światłowodowy Krótki kołnierz Jednomodowy Łącznik plastikowy bez kołnierza

Liczba włókien: 1 rdzeń simpleks
Materiał złącza: Plastikowy
kolor adaptera: zielony niebieski fioletowy szary aqua
Chiny Łącznik adaptera światłowodowego MPO MTP 12-włóknowy 24-włóknowy OM3 Zielony Aqua Fioletowy Czarny

Łącznik adaptera światłowodowego MPO MTP 12-włóknowy 24-włóknowy OM3 Zielony Aqua Fioletowy Czarny

Kolor: Czarny, zielony, wodny, fioletowy itp
Materiał: plastikowy PC ABS
Złącze: Adapter MPO MTP
Chiny Jednopozycyjny prostownikowy adapter światłowodowy LC / APC, zielony światłowodowy łącznik LC

Jednopozycyjny prostownikowy adapter światłowodowy LC / APC, zielony światłowodowy łącznik LC

Liczba włókien: Dupleks
Włókna typu: Tryb pojedyńczy
Materiał złącza: Z tworzyw sztucznych
Chiny Wysokiej precyzji adapter światłowodowy SC Simplex z obudową metalową i niską stratą wstawienia

Wysokiej precyzji adapter światłowodowy SC Simplex z obudową metalową i niską stratą wstawienia

Materiał: Metal
kolor osłony przeciwpyłowej: czarny
Rodzaj: Adapter metalowy
Chiny Adapter światłowodowy SC Simplex z płaszczem jednowarunkowym z plastikowym sprzęglem optycznym

Adapter światłowodowy SC Simplex z płaszczem jednowarunkowym z plastikowym sprzęglem optycznym

Liczba włókien: 1 rdzeń simpleksowy
materiał złącza: Plastikowy
kolor adaptera: czarny
Chiny Łącznik adaptera światłowodowego MPO MTP 12 Włókno OM4 do systemu krosowania centrum danych

Łącznik adaptera światłowodowego MPO MTP 12 Włókno OM4 do systemu krosowania centrum danych

Kolor: Czarny, zielony, wodny, fioletowy itp
Materiał: tworzywo PC ABS
Złącze: Adapter MPO MTP
Chiny Łącznik adaptera kompatybilnego z adapterem światłowodowym FTTA IP67

Łącznik adaptera kompatybilnego z adapterem światłowodowym FTTA IP67

Materiał domu: ABS
Kolor: Czarny, zielony, czerwony
Liczba włókien: 1 rdzeń / pojedyncze włókno
Chiny LC/UPC żeński na SC/UPC męski hybrydowy adapter światłowodowy 9/125um SM adapter światłowodowy

LC/UPC żeński na SC/UPC męski hybrydowy adapter światłowodowy 9/125um SM adapter światłowodowy

Materiał: Plastikowy
kolor osłony przeciwpyłowej: Niebieski
Typ: adapter hybrydowy
Chiny Adapter złącza światłowodowego FTTH Hybird jednomodowy SC/APC męski na LC/APC żeński 9/125um

Adapter złącza światłowodowego FTTH Hybird jednomodowy SC/APC męski na LC/APC żeński 9/125um

Materiał: Plastikowy
kolor osłony przeciwpyłowej: Zielony
Typ: adapter hybrydowy
1 2 3 4 5 6 7