• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    ładne pudełko światłowodowe, dobra jakość, ładne opakowanie, miła obsługa, czekam na moje nowe zamówienia. Dzięki
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    Dziękuję za szybką dostawę za każdym razem, z tą samą jakością, zawsze wspierać mnie w cenie, dzięki za specjalne wsparcie dla nas za każdym razem. jak u firmę tak bardzo, do zobaczenia wkrótce w Chinach
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Louisa
    droga Sophie, bardzo czas, aby twój głos był taki słodki i zawsze zapewniał nam pełne rozwiązanie i natychmiastową odpowiedź oraz pomagał nam zdobywać coraz więcej klientów, dzięki
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    jestem bardzo zadowolony z twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości będziemy robić z tobą więcej interesów, a nasz rynek rośnie, pracujmy dalej
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Cześć mój przyjacielu, cieszę się, że mogę zacząć z tobą pracować przez 8 lat. iw tym czasie otworzyliśmy kilka oddziałów, dzięki za nieustanne wsparcie, chociaż rynek jest niski, ale nasza sprzedaż rośnie, kocham was wszystkich,
Osoba kontaktowa : Sophie
Numer telefonu : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406

Simplex SC Adapter światłowodowy Krótki kołnierz Jednomodowy Łącznik plastikowy bez kołnierza

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YINGDA
Orzecznictwo ISO, CE
Numer modelu YDAD-SA-01/W
Minimum Order Quantity 1000pcs
Cena Negotiable
Packaging Details 50cs / box
Delivery Time 5 working days
Payment Terms T/T or western Union
Supply Ability 200km/ month

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Liczba włókien 1 rdzeń simpleks Materiał złącza Plastikowy
kolor adaptera zielony niebieski fioletowy szary aqua Materiał rękawa ceramiczny biały
Rodzaj włókna tryb pojedynczy 9/125um Tryb polski APC PC UPC
strata insekcyjna < 0,2 dB Długość fali 1310nm, 1550nm
materiał domu ABS PBT Typ kołnierza bez kołnierza
Aplikacja patch panel, rama ODF, stojak, szafka, zamknięcie itp
High Light

fiber optic adaptor

,

bare fiber adapter

Zostaw wiadomość
opis produktu

Adapter światłowodowy SC Simplex z krótkim kołnierzem Jednomodowe adaptery światłowodowe bez kołnierza

 

 

Szybkie szczegóły dotyczące adapterów światłowodowych

  • Złącze: SC LC FC ST E2000 MPO
  • Rodzaj koloru: niebieski, beżowy, wodny, zielony, fioletowy itp.
  • Tłumienie wtrąceniowe <0,2dB
  • Zgodny z normą IEC61300, certyfikat CE

 

Plastikowe łączniki SC Yingda simplex przeznaczone są do montażu w standardowych panelach z wycięciem prostokątnym.Ta seria obejmuje tuleje wyrównujące z brązu lub ceramiki, aby spełnić określone wymagania projektowe.Końcówka może być polerowana na PC, APC, UPC.Adaptery Simplex, Duplex i Quad są dostępne w wykonaniu z tworzywa sztucznego bez kołnierza oraz w wersji do montażu poziomego i pionowego.Wszystkie są dostępne z wyborem tulei dzielonych z tlenku cyrkonu (dostępne opcje dzielone ukośnie lub prosto) lub z prostymi tulejami dzielonymi z brązu fosforowego.

 

Cechy adaptera światłowodowego SC

  1. Tłumienie wtrąceniowe <0,2dB
  2. 100% test w fabryce
  3. Trwałość> 1000 razy
  4. Użyj połączenia PC, UPC, SPC, polerowanych złączy światłowodowych SC APC
  5. Plastikowy korpus ABS/PBT, lekki, trwały
  6. Klipsy montażowe ze stali nierdzewnej pozwalają na łatwy montaż zatrzaskowy
  7. Ceramiczna tuleja wyrównująca obsługuje aplikacje jednomodowe

Specyfikacja

Przedmiot

Warunki testowe

Zgodność

Wynik testu

Wibracja

10-55 Hz, 1,5 mm, 60 min

IEC61300-2-1

≤0,2dB

Trwałość krycia

1000 Krycie, czyste

co 25 krycia.

IEC61300-2-2

≤0,2dB

Uderzenie

1,5m, 8 kropli

IEC61300-2-6

≤0,2dB

Siła mechanizmu sprzęgającego

40N, 10Min, L=22-28cm

IEC61300-2-12

≤0,2dB

Cykliczność temperatury

40ºC do +75ºC, 40 cykli

IEC61300-2-22

≤0,2dB

Temperatura i wilgotność cykli

40ºC, 95%, 96h

IEC61300-2-21

≤0,2dB

temperatura robocza

-40ºC do +85ºC

 

≤0,2dB

Temperatura przechowywania

-40ºC do +85ºC

 

≤0,2dB


 

Wymiary adaptera SC

Simplex SC Adapter światłowodowy Krótki kołnierz Jednomodowy Łącznik plastikowy bez kołnierza 0

Simplex SC Adapter światłowodowy Krótki kołnierz Jednomodowy Łącznik plastikowy bez kołnierza 1


Simplex SC Adapter światłowodowy Krótki kołnierz Jednomodowy Łącznik plastikowy bez kołnierza 2


Szczegóły zamówienia

  1. Adapter SC Quad jednomodowy bez kołnierza (niebieski)
  2. Adapter SC/APC Quad jednomodowy bez kołnierza (zielony)
  3. SC Quad Multimode 10Gb OM3 Adapter bez kołnierza (aqua)
  4. SC Quad Multimode Adapter bez kołnierza (beżowy)