YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

 • Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy
 • Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy
 • Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy
 • Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy
 • Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy
 • Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki YINGDA
Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 60 million-80 million
Rok założenia 2012
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

 

Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

 

SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD. jest profesjonalnym producentem światłowodów i kombinacje handlowe.Zobowiązaliśmy się zapewnić klientom wysoką jakość Rozwiązania FTTHi satysfakcjonująca obsługa.

 

Nasza fabryka zajmuje około 4000 metrów kwadratowych i ma silną siłę w zakresie badań i rozwoju, zespół techniczny wielu znanych ekspertów zaangażowanych w badania i rozwój nowych produktów przez wiele lat.Posiadamy również pierwszorzędne centrum kontroli i pomiarów jakości oraz dźwięku system zarządzania jakością i jest wyposażony w wiele światowej klasy urządzeń produkcyjnych i przyrządy pomiarowe.

 

Dzięki doskonałej jakości, rozsądnym cenom i terminowej dostawie nasze produkty są szeroko stosowane stosowane przez operatorów telekomunikacyjnych, takich jak China Telecom, China Mobile i China Unicom; i zostały sprzedane do wielu krajów i obszarów, w tym do Rosji, Korei, Tajwanu, Europa, Lanti Ameryka, Ameryka Południowa,Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód,itp

 

Nasze zalety: skrzynka rozdzielcza światłowodu, skrzynka zakończeniowa światłowodu, patchcord światłowodowy, adaptery światłowodowe, optyczny rozdzielacz PLC, szybkie złącza mechaniczne itp. Yingda może również dostarczać rozwiązania FTTH, ODN, GPON, FTTA na życzenie klienta.Mamy nadzieję, że pomożemy większej liczbie klientów zdobyć większy rynek i uzyskać większy zysk.

 

Na pierwszym miejscu klient, na pierwszym miejscu jakość jest podstawą przetrwania naszej firmy.W duchu obustronnie korzystnej współpracy, dwukierunkowej i korzystnej dla obu stron postawy, aby służyć wszystkim rodzajom klientów.

 

 

Niech światłowód rozświetli przyszłe życie!

Historia

 

 • 2021 ---Sprzedaż przebija się przez wzrost
 • 2018 --- Weź udział w CIOE

Zbuduj warsztat rozdzielacza plc w leizhou

 

 • 2016 ---Zbuduj warsztat rozdzielacza plc
 • 2015 ---Skonfiguruj fabrykę pudełek w ningbo:SKDERLINK
 • 2014 ---Zbuduj linię produkcyjną patchcordów

uzyskać certyfikat ISO

 • 2012 ---YINDA HK założona

Usługa

Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

Często Zadawane Pytania

 

P: Czy jesteś producentem lub firmą handlową?

Odp .: Jesteśmy producentem patchcordu światłowodowego, rozdzielacza w Shenzhen, Ningbo jest partnerem fabryki skrzynek.

 

P: Jaki jest twój termin handlowy?

Odp.: EXW, FDB, FCA, CNF, CIF, DDU, DDP itp. są zgodne z INCOTERM 2000

 

P: Jaki jest twój termin płatności?

Odp .: Nasz wspólny termin to TT LC paypal, alipay, western union, money gram itp.

 

P: Czy możesz zrobić termin kredytowy?

Odp .: Niedopuszczalne, jeśli naprawdę duzi klienci z ponad 5-letnim stażem, nasz księgowy i audyt specjalnie sprawdzą i potwierdzą.

 

P: Jaka jest twoja ważność ceny?

Odp .: Ze względu na wahania kursu wymiany, a surowce nie są stabilne, a obecnie ostra konkurencja, więc cena jest ważna tylko przez 1 miesiąc przez większość czasu, a niektóre nawet krótsze do 15 dni lub 1 tygodnia, co jest zależne od sytuacji na czas.

 

P: Czy możesz się z tobą skontaktować dziś wieczorem?

Odp .: tak, chociaż nasz czas pracy to od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00, ale nasze WhatsApp, WeChat, Skype i Mobile są zawsze online, możesz zostawić wiadomość lub zadzwonić do nas w dowolnym momencie, kiedy będziesz wolny, kiedy ją otrzymamy, dostaniemy Z powrotem do ciebie jak najszybciej, gdy jest dostępny.

 

P: Jak wysyłasz nasze towary?

Odp .: Zalecimy prawidłowe i opłacalne, ale bezpieczniejsze metody wysyłki, takie jak kurier / ekspres, ląd, samolot, ciężarówka, łódź itp.

jeśli przez firmę kurierską lub ekspresową mamy własne konto DHL, FEDEX, UPS, opłacony z góry fracht jest w porządku.tymczasem nasza długoterminowa firma spedycyjna ma lepsze opłacalne źródła wysyłki, jeśli zaakceptujesz.Również jeśli masz konto, podziel się z nami z wyprzedzeniem, aby dostarczyć towar, gdy towar jest gotowy od razu, aby pomóc Ci go szybciej uzyskać.

 

jeśli drogą lotniczą lub morską, lądową, mamy długoterminowych spedytorów, możemy polecić ich koszt i kontakt, jeśli nie masz partnerów, fracht opłacony z góry;jeśli masz własnych spedytorów, możemy z powodzeniem współpracować z nimi, odbierać ładunki.

 

Posiadamy własną firmę transportową lub partnerów odpraw celnych, co ułatwi załadunek pełnego kontenera (FCL) lub mniejszego załadunku kontenera (LCL), co może zaoszczędzić na opłatach manipulacyjnych.

 

P: Kiedy możesz przesłać mi oryginalne pliki przesyłki?

Odp .: Zwykle przed dostawą potwierdzimy wszystkie szczegóły oryginalnymi plikami przesyłki, a gdy towary na pokładzie, gdy firma spedycyjna wystawi list przewozowy, prześlemy Ci oryginalne pliki kurierem lub teleksem jak najszybciej zapewnić gotowość do odprawy celnej importowej.

 

P: Czy możesz pomóc złożyć wniosek o świadectwo pochodzenia?

Odp .: Tak, możemy samodzielnie wykonać wszelkiego rodzaju świadectwa pochodzenia, bez względu na wspólny certyfikat lub certyfikat preferencyjny, taki jak FTA, FORM A, FORM E FORM F itp.

 

P: Czy możesz wykonać częściową wysyłkę?

O: Tak, oczywiście.Sposób wysyłki zostanie ustalony w umowie lub w dalszej dyskusji z przedstawicielami handlowymi, prosimy o kontakt z nami, od czasu do czasu będziemy udostępniać harmonogram produkcji.

 

P: Jeśli produkt nie jest kwalifikowany, co powinniśmy zrobić?

Odp.: przepraszam, jeśli tak się stanie, i pomóż udostępnić szczegóły produktu na zdjęciach lub filmach, a my sprawdzimy wszystkie procedury zamówienia, aby jak najszybciej sprawdzić, gdzie jest problem.Jeśli to naprawdę nasze problemy, przerobimy i wyślemy za darmo;jeśli to nie nasze problemy, pomożemy znaleźć właściwe rozwiązanie, aby zmniejszyć stratę.

 

Ale zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z umową i międzynarodowymi standardami.Dlatego przed rozpoczęciem produkcji prosimy o potwierdzenie z naszymi przedstawicielami handlowymi wszystkich szczegółów produktu, w tym standardu jakości, standardu testowego, opakowania, ilości, próbek, etykiet lub znaków wysyłkowych, drukowania lub części zamiennych.Wszystkie produkty są w 100% testowane przed wysyłką, co może zapobiec występowaniu takich zdarzeń u źródła.

 

P: Czy możemy być twoim dystrybutorem?

O: To zależy.Mamy różne linie produktów, więc które zdecydują, czy jest klient lub czy ten produkt jest już sprzedawany na twoim rynku, porozmawiajmy.

 

 

Jeśli masz więcej pytań, zadzwoń do nas pod numer +86 18688982406.

Jesteśmy zawsze tu dla Ciebie!

 

Nasz zespół

Pracownicy

Z ponad 100 pracownikami, z których wszyscy są profesjonalistami ze szkoleniami branżowymi i uznaniem na wysokim poziomie.Wszyscy pracownicy biurowi mają stopnie naukowe i wysoki poziom kultury.

 

 

Silnikeers

Z ponad 10 zespołami inżynierów, prowadzącymi firmę do ciągłego opracowywania nowych produktów i nowych dziedzin, aby firma była niesamowita.

 

Szczęśliwe życie, szczęśliwa praca

Przyjęcia obiadowe, przyjęcia urodzinowe, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz działania związane z ekspansją na zewnątrz odbywają się nieregularnie, aby zwiększyć spójność firmy i wzbogacić każdy wolny czas.

Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

 

 

Zostaw wiadomość