logo
Produkty
szczegóły dotyczące produktów
Dom > Produkty >
K

K

MOQ: 30
Cena: 0.2USD-100USD
Standardowe opakowanie: Pudełko kartonowe
Okres dostawy: 5-8 dni roboczych
metoda płatności: T/T, Alipay, Paypal
Wydajność dostaw: 1000 szt./dzień
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
YINGDA
Orzecznictwo
CE, ISO9001
Numer modelu
MPO 16-rdzeniowy Elite
Nazwa produktu:
kabel mtp mpo
Kurtka kablowa:
PCV LSZH
Strata wtrąceniowa:
≤0,35db
Temperatura przechowywania:
-40 ℃ ~ + 85 ℃
Typ złącza:
MTP/MPO
Kolor kabla:
żółty
Liczba włókien:
8F, 12F, 16F, 24F
Klasa włókna:
SM, OM3, OM4, OM5
Złącze A:
MPO-16F (żeński/nieprzypinany)
Złącze B:
2x MPO-8F (żeńskie/nieprzypięte)
Opis produktu
Rozwiązania kabli światłowodowych MPO o wysokiej gęstości dla globalnych sieci B2B

Opis produktu:

Nasze kable krosowe MPO z 16-rdzeniowym są zaprojektowane dla sieci światłowodowych o wysokiej gęstości, centrów danych z wieloma ścieżkami i zastosowań FTTX w przedsiębiorstwach. Wykorzystując wysokiej jakościświatłowody wielomodowe OM3 i OM4 (50/125μm), te wstępnie zakończone zespoły zapewniają płynną ścieżkę migracji typu plug-and-play z infrastruktury 10G/40G do 100G.Jako profesjonalny
fabryka dostawców niestandardowych kabli MPO z ponad 10-letnim doświadczeniem, oferujemy niebrandowaneneutralne opakowania i pełneusługi brandingu OEMwspierające regionalnych dostawców usług internetowych, operatorów telekomunikacyjnych i integratorów systemów na całym świecie. Cechy kabla SMF MPO do MPO:


12/24-rdzeniowy zespół magistralny OM3 wielomodowy MPO-MPO


Kompaktowa konstrukcja MicroCable dla okablowania o wysokiej gęstości


Obsługuje sieci optyczne 10G/40G/100G


Niska strata wtrąceniowa i stabilna wydajność transmisji


Poprawia przepływ powietrza i zarządzanie kablami


Zakończone fabrycznie i przetestowane w 100%


Dostępne z płaszczem LSZH


Szybka instalacja i niezawodne połączenie                                                                                      


Doskonałe złącze MPO

K

 Wysokiej jakości złącza MPO zapewniają niską stratę wtrąceniową, precyzyjne wyrównanie i 100-krotną trwałość połączeń, zapewniając stabilność sieci światłowodowych o wysokiej gęstości.

Maksymalna


K



IL 0,35dB Gdy wydajność i niezawodność są kluczowe, użyj naszego wysokiej jakości kabla MTP®/MTP® do budowy swojej sieci. Niska strata wtrąceniowa i wysoka strata powrotna zapewniają stabilny sygnał dla Twojej sieci przez cały czas.

Parametry optyczne złączy MPO





Strata wtrąceniowa (dB)

Standard SM Elite SM Standard MM Elite MM ≤0,7
≤0,35 Strata powrotna (dB) ≤0,35 Strata powrotna (dB)
≥60 ≥20 Trwałość (dB)
≤0,2, 500 połączeń Wytrzymałość na rozciąganie (kgf)
10 Temperatura pracy (°C)
-20 ~+70 Długość fali pomiarowej (nm)
1310 850 Normy
IEC61754-7, IEC61755, Telcordia GR-1435-CORE, JIS C5982, TIA-604-5(FOCIS5), okablowanie strukturalne wg TIA-568-C, 10G fiber channel, 40G i 100G IEEE 802.3, itp. Kolor obudowy
Zielone złącza+czarny bufor Żółte złącze+czarny bufor OM1&OM2: beżowe złącze+czarny bufor OM3&OM4: akwamarynowe złącze+czarny bufor


OM3&OM4: fioletowe złącze+czarny bufor

Parametry geometryczne


Element

Min Oś Y Min
Maks Promień krzywizny (mm) Maks Promień krzywizny (mm)
500 – Kąt polerowania – Kąt polerowania
0-0,2 0+0,2 8-0,2 8+0,2 Element
Min Maks Wysokość włókna (nm)
1000 3000 Maksymalny błąd wysokości włókna (nm)
600 Błąd wysokości sąsiednich włókien (nm)
-300 +300 Centralne wklęsłość (nm)
-300 +300 Centralne wklęsłość (nm)
300 Informacje o pakowaniu:



Każdy produkt jest pakowany indywidualnie, zawiera raport z testów. lub bęben drewniany/plastikowy z raportem z testów dla dużych metrów. Na przykład 50M, 100M...

Często kupowane razem:

K


Warsztat kabli krosowych MPO YINGDA

40g structured centralized cabling with patch panel cassette




Zespół produkcyjny kabli MPO YINGDA stosuje wielokrotne testy w celu ścisłej kontroli jakości dla klientów. 100% kontrola czoła i test polaryzacji.

K


MPO Production line test

K

Dlaczego warto kupować w naszej fabryce?


Elastyczne niskie MOQ:
  • Przełamujemy bariery branżowe, wspierając niestandardowe wymagania projektowe zminimalną ilością zamówienia wynoszącą zaledwie 30 sztuk.Opakowania OEM i neutralne:
  • Idealne dla dystrybutorów międzynarodowych i wykonawców inżynieryjnych. Produkty mogą być wysyłane w ogólnych opakowaniach white-label lub w pełni brandowane z lokalnymi logo firmy i niestandardowymi etykietami.Testowane w 100% na interferometrze 3D:
  • Każda ferula MPO jest ściśle testowana pod kątem geometrii, niskiej straty wtrąceniowej i wysokiej straty powrotnej. Dokumentowane raporty z testów są dołączone do przesyłki.Globalna zgodność i bezpieczeństwo:
  • Produkowane zgodnie z rygorystycznymiwytycznymi ISOi w pełnicertyfikowane przez CE. Dostępne z płaszczamiLSZH (niska dymność, bezhalogenowe)zgodnymi z surowymi europejskimi i latynoamerykańskimi przepisami przeciwpożarowymi dotyczącymi bezpieczeństwa budynków.













Oceny i recenzje

Ogólna ocena

4.7
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy

Przegląd ocen

Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocen
5 gwiazdy
67%
4 gwiazdy
33%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%

Wszystkie recenzje

David Thompson
United Kingdom Jun 9.2026
We needed a high-density solution for our data center rack migration and the MPO/MTP patch panel enclosure was perfect. The sliding drawer design is a game-changer — our technicians can access and reconfigure connections without removing the entire panel. Build quality feels solid, the metalwork is clean with no sharp edges. We've ordered 20 units for our London facility and are planning to standardize on these across all our European sites. Great value compared to the branded alternatives we were using before.
Y
Yuki Tanaka
Japan Jun 8.2026
We ordered these MPO-LC breakout cables for our 40G network in Tokyo. The OM3 multimode performance was good — we tested all channels with a light source and power meter and they were all within spec. The 0.9mm breakout design is compact and works well in high-density cassette enclosures. Good product overall.
B
B*n
Canada Apr 28.2025
Excellent product, complete Items as specified. Special thanks to ms. Milla for such Great service.
Produkty
szczegóły dotyczące produktów
K
MOQ: 30
Cena: 0.2USD-100USD
Standardowe opakowanie: Pudełko kartonowe
Okres dostawy: 5-8 dni roboczych
metoda płatności: T/T, Alipay, Paypal
Wydajność dostaw: 1000 szt./dzień
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
YINGDA
Orzecznictwo
CE, ISO9001
Numer modelu
MPO 16-rdzeniowy Elite
Nazwa produktu:
kabel mtp mpo
Kurtka kablowa:
PCV LSZH
Strata wtrąceniowa:
≤0,35db
Temperatura przechowywania:
-40 ℃ ~ + 85 ℃
Typ złącza:
MTP/MPO
Kolor kabla:
żółty
Liczba włókien:
8F, 12F, 16F, 24F
Klasa włókna:
SM, OM3, OM4, OM5
Złącze A:
MPO-16F (żeński/nieprzypinany)
Złącze B:
2x MPO-8F (żeńskie/nieprzypięte)
Minimalne zamówienie:
30
Cena:
0.2USD-100USD
Szczegóły pakowania:
Pudełko kartonowe
Czas dostawy:
5-8 dni roboczych
Zasady płatności:
T/T, Alipay, Paypal
Możliwość Supply:
1000 szt./dzień
Opis produktu
Rozwiązania kabli światłowodowych MPO o wysokiej gęstości dla globalnych sieci B2B

Opis produktu:

Nasze kable krosowe MPO z 16-rdzeniowym są zaprojektowane dla sieci światłowodowych o wysokiej gęstości, centrów danych z wieloma ścieżkami i zastosowań FTTX w przedsiębiorstwach. Wykorzystując wysokiej jakościświatłowody wielomodowe OM3 i OM4 (50/125μm), te wstępnie zakończone zespoły zapewniają płynną ścieżkę migracji typu plug-and-play z infrastruktury 10G/40G do 100G.Jako profesjonalny
fabryka dostawców niestandardowych kabli MPO z ponad 10-letnim doświadczeniem, oferujemy niebrandowaneneutralne opakowania i pełneusługi brandingu OEMwspierające regionalnych dostawców usług internetowych, operatorów telekomunikacyjnych i integratorów systemów na całym świecie. Cechy kabla SMF MPO do MPO:


12/24-rdzeniowy zespół magistralny OM3 wielomodowy MPO-MPO


Kompaktowa konstrukcja MicroCable dla okablowania o wysokiej gęstości


Obsługuje sieci optyczne 10G/40G/100G


Niska strata wtrąceniowa i stabilna wydajność transmisji


Poprawia przepływ powietrza i zarządzanie kablami


Zakończone fabrycznie i przetestowane w 100%


Dostępne z płaszczem LSZH


Szybka instalacja i niezawodne połączenie                                                                                      


Doskonałe złącze MPO

K

 Wysokiej jakości złącza MPO zapewniają niską stratę wtrąceniową, precyzyjne wyrównanie i 100-krotną trwałość połączeń, zapewniając stabilność sieci światłowodowych o wysokiej gęstości.

Maksymalna


K



IL 0,35dB Gdy wydajność i niezawodność są kluczowe, użyj naszego wysokiej jakości kabla MTP®/MTP® do budowy swojej sieci. Niska strata wtrąceniowa i wysoka strata powrotna zapewniają stabilny sygnał dla Twojej sieci przez cały czas.

Parametry optyczne złączy MPO





Strata wtrąceniowa (dB)

Standard SM Elite SM Standard MM Elite MM ≤0,7
≤0,35 Strata powrotna (dB) ≤0,35 Strata powrotna (dB)
≥60 ≥20 Trwałość (dB)
≤0,2, 500 połączeń Wytrzymałość na rozciąganie (kgf)
10 Temperatura pracy (°C)
-20 ~+70 Długość fali pomiarowej (nm)
1310 850 Normy
IEC61754-7, IEC61755, Telcordia GR-1435-CORE, JIS C5982, TIA-604-5(FOCIS5), okablowanie strukturalne wg TIA-568-C, 10G fiber channel, 40G i 100G IEEE 802.3, itp. Kolor obudowy
Zielone złącza+czarny bufor Żółte złącze+czarny bufor OM1&OM2: beżowe złącze+czarny bufor OM3&OM4: akwamarynowe złącze+czarny bufor


OM3&OM4: fioletowe złącze+czarny bufor

Parametry geometryczne


Element

Min Oś Y Min
Maks Promień krzywizny (mm) Maks Promień krzywizny (mm)
500 – Kąt polerowania – Kąt polerowania
0-0,2 0+0,2 8-0,2 8+0,2 Element
Min Maks Wysokość włókna (nm)
1000 3000 Maksymalny błąd wysokości włókna (nm)
600 Błąd wysokości sąsiednich włókien (nm)
-300 +300 Centralne wklęsłość (nm)
-300 +300 Centralne wklęsłość (nm)
300 Informacje o pakowaniu:



Każdy produkt jest pakowany indywidualnie, zawiera raport z testów. lub bęben drewniany/plastikowy z raportem z testów dla dużych metrów. Na przykład 50M, 100M...

Często kupowane razem:

K


Warsztat kabli krosowych MPO YINGDA

40g structured centralized cabling with patch panel cassette




Zespół produkcyjny kabli MPO YINGDA stosuje wielokrotne testy w celu ścisłej kontroli jakości dla klientów. 100% kontrola czoła i test polaryzacji.

K


MPO Production line test

K

Dlaczego warto kupować w naszej fabryce?


Elastyczne niskie MOQ:
  • Przełamujemy bariery branżowe, wspierając niestandardowe wymagania projektowe zminimalną ilością zamówienia wynoszącą zaledwie 30 sztuk.Opakowania OEM i neutralne:
  • Idealne dla dystrybutorów międzynarodowych i wykonawców inżynieryjnych. Produkty mogą być wysyłane w ogólnych opakowaniach white-label lub w pełni brandowane z lokalnymi logo firmy i niestandardowymi etykietami.Testowane w 100% na interferometrze 3D:
  • Każda ferula MPO jest ściśle testowana pod kątem geometrii, niskiej straty wtrąceniowej i wysokiej straty powrotnej. Dokumentowane raporty z testów są dołączone do przesyłki.Globalna zgodność i bezpieczeństwo:
  • Produkowane zgodnie z rygorystycznymiwytycznymi ISOi w pełnicertyfikowane przez CE. Dostępne z płaszczamiLSZH (niska dymność, bezhalogenowe)zgodnymi z surowymi europejskimi i latynoamerykańskimi przepisami przeciwpożarowymi dotyczącymi bezpieczeństwa budynków.













Mapa strony |  Polityka prywatności | Chiny dobre. Jakość Okablowanie światłowodu Sprzedawca. 2015-2026 YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Wszystkie. Prawa zastrzeżone.