products

Media Converter 12 Fiber SC APC Fibertail Pigtail z niską stratą wtrąceniową

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: FPC-BS12-62A-09-20
Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Pudełko, 220szt. / Pudełko kartonowe
Czas dostawy: 7 dni po zapłacie
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 100.000 SZT miesięcznie
Szczegóły informacji
Złącze: Złącze SC / APC Licznik włókien: 12 rdzeni
Utrata insercji: &lt;0,3 dB</span> Włókna typu: tryb pojedyńczy
Pakiet: Plastikowa torba / skrzynka pocztowa Kolor kabla: Niebieski, różowy, fioletowy, pomarańczowy, żółty, czarny, czerwony, brązowy, aqua
Średnica kabla: 900um kurtka: LSZH, PVC
Kolor złącza: Zielony Temperatury: -40 ~ + 85 ° C

opis produktu

Konwerter mediów Użyj 12 włókien SC APC Fiber Pigtail, Fiber Pigtail SC 12 rdzeni

Opis

Fiber Optic Bunchy pigtail ma złącze na jednym końcu, a drugi koniec jest światłowodowym kablem, które zostanie odcięte.

Następnie łączy się przez połączenie z innym rdzeniem kabla. Jest szeroko stosowany w listwie zaciskowej światłowodu, stojaku ODF,

Szafkę do podłączenia za pomocą konwertera / nadajników-odbiorników światłowodowych (również użyć łączników, kabli patch, itp.)

Wielomodowy pigtail jest pomarańczowy, długość fali wynosi 850nm, odległość transmisji wynosi 500m na ​​krótką odległość

Połączenia międzysieciowe. SMF (włókno pojedyncze) jest żółty, długość fali: 1310nm i 1550nm, transmisja

Odległość wynosi odpowiednio 10 km i 40 km.

Składa się z 12pcs pigtails skład, kolor jest w następujący sposób:

Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny, żółty, fioletowy, różowy, jasnoniebieski.

Punkt sprzedaży:

  1. 100% test w fabryce przed dostawą
  2. Niska utrata wstawiania, wysoka strata zwrotu
  3. Pre-zakończone wszystkie rodzaje złączy
  4. Dopuszczalna jest akceptacja OEM lub klienta

Podanie

  • Przyrządy medyczne
  • Zastosowanie przemysłu i armii
  • Sieć CATV
  • Sieć LAN
  • Sieć dostępu światłowodowego
  • Telekomunikacja
  • Test sieci Gigabit danych

cechy

  1. Zgodność z normami ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC, itd. Normy międzynarodowe i krajowe
  2. Aktywne połączenie transmisji światowej
  3. Niska utrata wstawiania, wysoka strata zwrotu
  4. Dobra zmienność i powtarzalność
  5. Najczęściej używane wewnętrzne połączenie ramki, proste, wygodne i ekonomiczne
  6. Łatwa instalacja, niewielki rozmiar, duża pojemność.
  7. Włókna wentylatora mają specjalną ochronę przed korozją lub zranieniami, dobre własności gnące.

Charakterystyka optyczna

Średnica kabla

Φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm

Utrata wkładu

≤0.2dB

Odzyskaj straty

PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB

Test umiejętności wymiany

≤0.2dB

Czasy kojarzenia

> 1000 razy

Powtarzaj umiejętności

≤0 dBdB

Test wibracji

≤0 dBd (10-60 Hz, 1,5 mm pełna amplituda)

Wytrzymałość na rozciąganie:

0 ~ 15 kg

Temperatura cyklu test

≤0.2dB (-40 ℃ ~ + 85 ℃, po 5 cyklach recyklingu)

Test niskiej temperatury

≤0.2dB (-40 ℃, ostatnie 100 godzin)

Test wysokotemperaturowy

≤0.2dB (+ 85 ℃, ostatnie 100 godzin)

Próba rozciągania

≤0 dB (0-15Hg rozciąganie, φ0.9mm włókno wyjątek)

Badanie temperatury

≤0.2dB (+ 25 ℃ ~ + 65 ℃, wilgotność względna 93%, po 100 godzinach)

Liczba włókien

4 rdzeń 6 rdzeń 8 rdzeń, 10 rdzeń, 12 rdzeń.

Można używać złączy

FC / PC, FC / APC, SC / PC, SC / APC, ST / PC itp

Szczegóły kontaktu
Ms. sophie

Numer telefonu : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406