Dom

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy

profil firmy

 

Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

 

SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD. jest profesjonalnym producentem światłowodów i kombinacje handlowe.Zobowiązaliśmy się zapewnić klientom wysoką jakość Rozwiązania FTTH i satysfakcjonująca obsługa.

 

Nasza fabryka zajmuje około 4000 metrów kwadratowych i ma silną siłę w zakresie badań i rozwoju, zespół techniczny wielu znanych ekspertów zaangażowanych w badania i rozwój nowych produktów przez wiele lat.Posiadamy również pierwszorzędne centrum kontroli i pomiarów jakości oraz dźwięk system zarządzania jakością i jest wyposażony w wiele światowej klasy urządzeń produkcyjnych i przyrządy pomiarowe.

 

Dzięki doskonałej jakości, rozsądnym cenom i terminowej dostawie nasze produkty są szeroko stosowane stosowane przez operatorów telekomunikacyjnych, takich jak China Telecom, China Mobile i China Unicom; i zostały sprzedane do wielu krajów i obszarów, w tym do Rosji, Korei, Tajwanu, Europa, Lanti Ameryka, Ameryka Południowa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód,itp

 

Nasze zalety: skrzynka rozdzielcza światłowodu, skrzynka zakończeniowa światłowodu, patchcord światłowodowy, adaptery światłowodowe, optyczny rozdzielacz PLC, szybkie złącza mechaniczne itp. Yingda może również dostarczać rozwiązania FTTH, ODN, GPON, FTTA na życzenie klienta.Mamy nadzieję, że pomożemy większej liczbie klientów zdobyć większy rynek i uzyskać większy zysk.

 

Na pierwszym miejscu klient, na pierwszym miejscu jakość jest podstawą przetrwania naszej firmy.W duchu wzajemnie korzystnej współpracy, dwukierunkowego i korzystnego dla wszystkich nastawienia do obsługi wszystkich rodzajów klientów.

 

 

Niech światłowód rozświetli przyszłe życie!

 

Witamy wszelkie zapytania w kraju i za granicą pod adresem: sales@yingdapc.com.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : YINGDA

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 60 million-80 million

Rok założenia : 2012

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty