SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD.

          Światłowód łączy świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzewód światłowodowy
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
Skrzynka rozgałęźnika światłowodów jest bardzo przyjemna. Dobra jakość, fajny pakiet, miła obsługa .... Czekamy na naszą kolejną współpracę :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Przewód światłowodowy

(76)
Chiny Wodoodporne złącze SC / APC Rozmieszczenie światłowodów Kabel sieciowy Kabel 5 mm fabryka

Wodoodporne złącze SC / APC Rozmieszczenie światłowodów Kabel sieciowy Kabel 5 mm

Wodoodporne złącze mini sc / apc Kabel światłowodowy Rozmieszczenie Ftth Kabel sieciowy 5 mm IP67 do użytku na zewnątrz Wodoodporne złącze wzmocnione MINI-SC to małe wodoodporne złącze jednożyłowe SC o wysokiej ... Read More
2019-08-22 17:02:17
Chiny SC / APC Flip Top Cover Kabel światłowodowy Kabel połączeniowy Skoczek GYFJH LSZH G657A2 fabryka

SC / APC Flip Top Cover Kabel światłowodowy Kabel połączeniowy Skoczek GYFJH LSZH G657A2

Zworka kabla dostępu światłowodowego GYFJH LSZH G657A2 SC / APC klapka górna IP67 FTTH IP67 do użytku na zewnątrz Wodoodporne złącze wzmocnione MINI-SC to małe wodoodporne złącze jednożyłowe SC o wysokiej ... Read More
2019-08-22 17:02:17
Chiny LSZH Patchcord światłowodowy Kabel GYFJH LSZH G657A2 Z optycznym złączem SC fabryka

LSZH Patchcord światłowodowy Kabel GYFJH LSZH G657A2 Z optycznym złączem SC

Patchcord światłowodowy GYFJH Wewnętrzny zewnętrzny kabel LSZH G657A2 ze złączem SC Optic-Tap Wzmocnione złącze wodoodporne MINI-SC, to małe wodoodporne złącze jednożyłowe SC o wysokiej wodoodporności. ... Read More
2019-08-22 17:02:17
Chiny LSZH FTTH Patch Cord Mini SC Wodoodporne wzmocnione złącza z klapką górną fabryka

LSZH FTTH Patch Cord Mini SC Wodoodporne wzmocnione złącza z klapką górną

FTTH Patch Cord Mini SC Wodoodporne wzmocnione złącza z klapką Pokrywa Single Mode Złącze wodoodporne MINI-SC to małe wodoodporne złącze SC o dużej wodoodporności. Wbudowany rdzeń złącza SC, aby lepiej ... Read More
2019-07-11 17:57:20
Chiny SC -SC Multimodowy Światłowód Patch Cord 50 (125) Um Duplex 2.0mm Z Beżowym Klipsem fabryka

SC -SC Multimodowy Światłowód Patch Cord 50 (125) Um Duplex 2.0mm Z Beżowym Klipsem

Patchcord światłowodowy SC -SC Multimode 50 (125) um Duplex 2.0mm z klipsem Beige Punkt sprzedaży: Strata wtrąceniowa Read More
2018-07-23 16:38:42
Chiny Fiber Optic Patch Cord E2000 fabryka

Fiber Optic Patch Cord E2000

FTTH 100% Test Fiber Optic Patch Cord E2000 / APC - E2000 / APC Jumper E2000 Fiber optic patch cord is a premium connector that offers superior performance. The new metal protection shutters make the E2000 ... Read More
2018-05-10 18:39:26
Chiny Fiber Optic OM3 Patch Cord 10G fabryka

Fiber Optic OM3 Patch Cord 10G

Mode Conditioning Fiber Optic Patch Cord SC - SC Duplex 50/125um OM3 10G YINGDA Mode Conditioning Duplex Fiber Optic Patch Cable (50/125um or 62.5/125um) is use in Gigabit Ethernet 1000BASE-LX applications. ... Read More
2018-05-10 18:39:16
Chiny FTTH Patch Cord Drop Cable fabryka

FTTH Patch Cord Drop Cable

FTTH Patch Cord (Drop Cable) 1 Core SC / APC - SC / APC simplex SM LSZH 1M Access network fiber optic drop cable (indoor wiring) is to put fiber optic unit in the center, on both sides is two parallel ... Read More
2018-05-10 18:39:14
Chiny Armored Fiber Patch Cord LC fabryka

Armored Fiber Patch Cord LC

2Cores Steel Armored Fiber Patch Cord LC, FC, SC Duplex SM With Breakout Kits Description Armored fiber jumpers can be laid directly in the engine room and a variety of harsh environments, without protection ... Read More
2018-05-10 18:39:12
Chiny  Fiber Optic Patch Cord PDLC Duplex fabryka

 Fiber Optic Patch Cord PDLC Duplex

Base Station Fiber Optic Patch Cord PDLC Duplex 7.0mm BBU / RRU Waterproof Sell point: Type: PDLC fiber patch cord Mode: Single mode and Multimode Cable Fan-out: 0.5M, 1M Cable type: outdoor waterproof cable ... Read More
2018-05-10 18:39:10
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|