Dom ProduktyPigtail światłowodowy

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL

Orzecznictwo
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Rozdzielacz światłowodowy shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = product / listo nice.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL
12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL

Duży Obraz :  12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: YDPG-12SA-030901
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Pudełko, 220szt. / Pudełko kartonowe
Czas dostawy: 7 dni po zapłacie
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 100.000 SZT miesięcznie

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL

Opis
Złącze: Złącze SC / APC Liczba włókien: 12 rdzeni
utrata wtrąceniowa: <0,3 dB Rodzaj włókna: tryb pojedyńczy
Pakiet: plastikowa torba / pudełko Bister Kolor kabla: niebieski, różowy, fioletowy, pomarańczowy, żółty, czarny, czerwony, brązowy, aqua
Średnica kabla: 900um Kurtka: LSZH, PVC
Kolor złącza: Zielony Temperatura: -40 ~ + 85 ° C
Rodzaj: wiązka warkoczy Podanie: ODF, panel krosowy, skrzynka zaciskowa, szafka, FOSC
High Light:

optical fiber pigtail

,

waterproof pigtail

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL <0,2 dB

 

 

Pigtail światłowodowy Bunchy ma złącze na jednym końcu, drugi koniec to kabel światłowodowy, który jest odcinany.

Następnie łączy się przez splot z innym rdzeniem kabla.Jest szeroko stosowany w skrzynce zaciskowej światłowodu, stojaku ODF,

szafka do połączenia ze światłowodowym konwerterem / transceiverami (użyj również łącznika, kabla krosowego itp.)

 

Pigtail wielomodowy jest pomarańczowy, długość fali 850nm, odległość transmisji 500m, na krótkich dystansach

interkonekty.SMF (światłowód jednomodowy) jest żółty, długość fali: 1310nm i 1550nm, transmisja

odległość wynosi odpowiednio 10 km i 40 km.

 

Charakterystyka optyczna

 

Średnica kabla φ0,9 mm, φ2,0 mm, φ3,0 mm
Utrata wtrąceniowa ≤0,2 dB
Utrata zwrotu PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Test zdolności do zamiany ≤0,2 dB
Czas krycia > 1000 razy
Możliwość powtarzania ≤0,1 dB
Test wibracji ≤0,1 dB (10-60 Hz, 1,5 mm pełna amplituda)
Wytrzymałość na rozciąganie: 0 ~ 15 kg
test z cyklicznymi zmianami temperatury ≤0,2 dB (-40 ℃ ~ + 85 ℃, po 5-krotnym recyklingu)
Test w niskiej temperaturze ≤0,2 dB (-40 ℃, ostatnie 100 godzin)
Test w wysokiej temperaturze ≤0,2 dB (+ 85 ℃, ostatnie 100 godzin)
Próba rozciągania ≤0,1 dB (rozciąganie 0-15 Hg, z wyjątkiem włókien 0,9 mm)
Test temperatury ≤0,2 dB (+ 25 ℃ ~ + 65 ℃, wilgotność względna 93%, po 100 godzinach)
Liczba włókien 4-rdzeniowy 6-rdzeniowy 8-rdzeniowy, 10-rdzeniowy, 12-rdzeniowy.
Może używać złączy

FC / PC, FC / APC, SC / PC, SC / APC, ST / PC itp

 

12 kolorów Bundle Pigtail Features

  • Indywidualny pakiet: samouszczelniająca się plastikowa torba z odpowietrznikiem.Każdy warkocz jest wyposażony w angielski raport z testu.
  • Wszystkie produkty będą w 100% testowane w fabryce przed dwukrotną dostawą, z niską stratą wtrąceniową, dużą stratą powrotu
  • Zgodny z ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC, itp. Normy międzynarodowe i krajowe
  • Dopuszczalne są OEM lub logo klienta na plastikowej torbie.

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 0

  • Wszystkie wykorzystują ceramiczną tuleję światłowodową, anioł -8 stopni, koncentryczność 0,5 lub 1, wszystko, czego używamy, to wysokiej jakości tuleje marki Three-Circle.
  • Wstępnie zakończone wszelkiego rodzaju złącza, takie jak SC LC ST FC E2000 MU MTRJ DIN D4 SMA MPO MTP itp.
  • 12 kolorów: niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny, żółty, fioletowy, różowy, jasnoniebieski.

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 1

  • Po zdjęciu zewnętrznego płaszcza kabla dystrybucyjnego, rozłożone włókna mają specjalną ochronę rury przed skręceniem lub uszkodzeniem, dobre właściwości zginające.

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 2

  • Po okrążeniu kabla z jednej strony użyj folii z tworzywa sztucznego, aby owinąć warkocze i kabel razem, chronić je przed bałaganem lub pęknięciem.

Wcześniejsze12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 3

  • Po drugiej stronie koła nylonowa lina służy do mocowania i wiązania ciasno, aby zapobiec wypadnięciu i pomyłce podczas transportu, a także jest wygodna do mocowania i późniejszego użycia.

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 4

 

 

RODZAJ KABLA ==== Kabel optyczny ze szczelnym buforowaniem dystrybucyjnym (GJFJV)

12 kolorów Pigtaile światłowodowe SC APC G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Tuleja ceramiczna IL 5

Parametry techniczne:
Liczba kabli Na zewnątrz
Średnica
Szczelny bufor
Średnica
Waga Minimalna dopuszczalna wytrzymałość na rozciąganie
(N)
minimalne dopuszczalne obciążenie zgniatające
(N / 100 mm)
Minimalny promień gięcia
(MM)
Przechowywanie
temperatura
(MM) (MM) (KG) krótkoterminowe długoterminowy krótkoterminowe długoterminowy krótkoterminowe długoterminowy (℃)
02 3.0 0.9 15.00 600 200 1000 200 20D 10D -20 + 60
04 4.0 0.9 22.00 600 200 1000 200 20D 10D -20 + 60
06 4.0 0.9 23.00 600 200 1000 200 20D 10D -20 + 60
08 5.0 0.9 27.00 600 200 1000 200 20D 10D -20 + 60
10 5.5 0.9 30.00 600 200 1000 200 20D 10D -20 + 60
12 6.0 0.9 35,00 600 200 1000 200 20D 10D -20 + 60

 

Podanie

  • Przyrządy medyczne
  • Przemysł i wojsko
  • Sieć CATV
  • Sieć LAN
  • Sieć światłowodowa
  • Telekomunikacja
  • Test sieci Gigabit Data

 

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)