products

Patch panel APC / FC Fiber Optic Pigtail / Patch Cordes 8 rdzeni 12 rdzeni Zielony Bufor Szczelny

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: FPC-BF12-09-12
Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Pudełko, 180szt. / Pudełko kartonowe
Czas dostawy: 7 dni po zapłacie
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 100.000 SZT miesięcznie
Szczegóły informacji
Złącze: FC / APC Licznik włókien: 12 rdzeni
Utrata insercji: &lt;0,3 dB</span> Włókna typu: tryb pojedyńczy
Pakiet: Plastikowa torba / skrzynka pocztowa Kolor kabla: Niebieski, różowy, fioletowy, pomarańczowy, żółty, czarny, czerwony, brązowy, aqua
Mocny członek: 900um kurtka: LSZH, PVC

opis produktu

Patch panel FC włókno pigtailowe, 12 warkocze Pigtails FC / APC Zielony szczelny bufor

Opis

Kolczyk FC Bunchy, zwany również wiązką światłowodową FC, tylko jeden koniec ma złączkę FC, drugą końcówkę

To kabel światłowodowy, który jest odcięty, jest połączony z innym rdzeniem światłowodu przez fuzję, często pojawiają się

W skrzynce zaciskowej światłowodu, aby podłączyć kabel i urządzenie końcowe.

Są to głównie dwa typy: jednowarstwowe pigtailki lub wielowarstwowe pigtaile.

Złącze FC zewnętrzne jest metalową wytrzymałością, najbardziej wykorzystywana w ramce dystrybucyjnej ODF sieci Telecom,

Ma nakrętkę do mocowania na adapterze, może być trwała i odporna na kurz, ale czas instalacji będzie

trochę dłużej. Złącze FC, złącze SC, podłączniki światłowodowe GBIC,

Obudowa jest prostokątna, użyj śrub typu bolt do mocowania, nie ma potrzeby obracania się, większość używana w routerze lub przełączniku.

cechy

  1. Zgodność z normami ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC, itd. Normy międzynarodowe i krajowe
  2. Aktywne połączenie transmisji światowej
  3. Niska utrata wstawiania, wysoka strata zwrotu
  4. Dobra zmienność i powtarzalność
  5. Najczęściej używane wewnętrzne połączenie ramki, proste, wygodne i ekonomiczne
  6. Łatwa instalacja, niewielki rozmiar, duża pojemność.
  7. Średnica złącza: 2,0 mm, 0,9 mm.
  8. Wskaźniki optyczne:
  9. Wtrącenie PC Utrata ≤ 0.2dB; Tłumienie odbicia ≥ 50dB;
  10. Utrata wstawiania APC ≤ 0.2dB; Utrata zwrotu ≥ 60dB
  11. Liczba włókien: 4 rdzeń 6 rdzeń 8 rdzeń, 10 rdzeń, 12 rdzeń.
  12. Włókna wentylatora mają specjalną ochronę przed kurzem przed skręceniem lub zranieniem,
  13. I dobre właściwości gnące.
  14. Można używać złączy takich jak: FC / PC, FC / APC, SC / PC, SC / APC, ST / PC itd

Charakterystyka optyczna

Średnica kabla

Φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm

Utrata wkładu

≤0.2dB

Odzyskaj straty

PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB

Test umiejętności wymiany

≤0.2dB

Czasy kojarzenia

> 1000 razy

Powtarzaj umiejętności

≤0 dBdB

Test wibracji

≤0 dBd (10-60 Hz, 1,5 mm pełna amplituda)

Wytrzymałość na rozciąganie:

0 ~ 15 kg

Temperatura cyklu test

≤0.2dB (-40 ℃ ~ + 85 ℃, po 5 cyklach recyklingu)

Test niskiej temperatury

≤0.2dB (-40 ℃, ostatnie 100 godzin)

Test wysokotemperaturowy

≤0.2dB (+ 85 ℃, ostatnie 100 godzin)

Próba rozciągania

≤0 dB (0-15Hg rozciąganie, φ0.9mm włókno wyjątek)

Badanie temperatury

≤0.2dB (+ 25 ℃ ~ + 65 ℃, wilgotność względna 93%, po 100 godzinach)

Podanie

  • Sieć CATV
  • Sieć LAN
  • Sieć dostępu światłowodowego
  • Telekomunikacja
  • Test sieci Gigabit danych
  • Przyrządy medyczne
  • Zastosowanie przemysłu i armii

Szczegóły zamówienia

Złącze światłowodowe FC / APC

  1. Polska metoda: PC UPC APC
  2. Liczba włókien: 2core, 4core, 6core, 8core, 12 rdzeń itp
  3. Typ włókna: G652D, G657A, G657A2, G655
  4. Typ kabla: OS1 SM, MM OM1, OM2, OM3 10G, OM4 itp
  5. Długość kabla: 1meter, 2meter, 3meter, .... itd
  6. Opakowanie: blister, torba plastikowa, torba na papier

Szczegóły kontaktu
Ms. sophie

Numer telefonu : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406