Dom ProduktyFiber Optic Splitter Box

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65

Orzecznictwo
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Rozdzielacz światłowodowy shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = product / listo nice.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65
24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65

Duży Obraz :  24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO
Model Number: FDB0224C
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Karton wewnętrzny, 10 szt. / Opakowanie zbiorcze
Delivery Time: 5-8 working days
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C
Supply Ability: 20000pcs/month

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65

Opis
Maksymalna pojemność: 24 włókna wymiar: 317 * 237 * 101 mm
wyjście kablowe: ftth płaski kabel upuszczający 2 * 3,0 mm Materiał: PC + ABS
kolor: szary czarny Adapter: 24 złączki SC
wejście kablowe: 1 dławik kablowy, 2 porty nieoszlifowane (port dostępu środkowego) SPECJALNY: nie przecięty kabel przechodzi przez pudełko
Podanie: ftth fttb fttx, gpon, epon, pon network prośba klienta: LOGO, próbka, lebel ok.
Rodzaj: puszka światłowodowa, rozdzielacz Metoda instalacji: do montażu na słupie, do montażu na ścianie
High Light:

fiber optic closure

,

optical distribution box

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy z dostępem do średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65

 

 

Ta skrzynka jest używana jako punkt temracji dla 24-żyłowego kabla zasilającego do połączenia z kablem kroplowym w systemie sieci komunikacyjnej FTTx.Integruje splatanie, dzielenie, dystrybucję, przechowywanie i podłączanie kabli w jednym urządzeniu.Tymczasem zapewnia solidną ochronę i zarządzanie budową sieci FTTx.Maksymalna liczba abonentów w sieci aplikacji to 24 abonentów.

 

 

Specyfikacje

Model Wymiar Maksymalna pojemność Rozdzielacz PLC Adapter Port kablowy Materiał
FDB-0224B 317 * 237 * 101 mm 24 włókna 1X16,1X8,1X4,1X2 mini rozdzielacz 24szt SC 3 cale, 24 wyjścia ABS + PC
 

 

Schemat połączeń

 

 

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 0

 

 

Skrzynka zaciskowa zakończona jak poniżej

+ 24szt adapterów SC / UPC

+ 24szt szybkozłączy SC / UPC 55mm

+ 24 szt. Pigtaili SC / UPC 1M 0,9mm żółty G65A71 LSZH

+ 24 szt.fthth płaski kabel kroplowy 2x3,0 mm czarny 1 rdzeń G657A1 LSZH stalowa krata itp.

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 1

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 2

Przegląd:

  • Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego materiału PC + ABS, materiał odporny na promieniowanie UV, przeciw starzeniu, ognioodporny jest opcjonalny;
  • Chroni i skutecznie zarządza kablami, łączenie, dystrybucja, dzielenie, przechowywanie w jednym zestawie, wielofunkcyjne;
  • Standardowy rozmiar, umiarkowana waga, łatwa w obsłudze, zielona ręka może wykonać instalację światłowodową bez instrukcji.

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 3

Wejście i wyjście kablowe:

  • Ta skrzynka rozdzielcza może wykorzystywać opcjonalny port środkowy lub 1 dławik kablowy, może maksymalne wyjście 24 szt. Kabla typu łukowego typu ftth figure-8;
  • Wszystkie kable wejściowe i wyjściowe mają mocowanie kablowe lub zaciski, co zapewnia stabilność po długim czasie użytkowania, a wszystkie metalowe części są wykonane ze stali nierdzewnej;
  • Specjalnie w przypadku wyjścia kabla upuszczanego są 2 otwory po 12 sztuk do mocowania kabla, za pomocą śrub do mocowania części na pudełku.
  • Jest 1 kawałek żółtego drutu, aby zapewnić bezpieczną instalację na zewnątrz.

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 4

 

System zamków:

  • Całość zamknięta konstrukcja, zabezpieczona mechanizmem blokującym antykradzieżowym: z 2 klipsami (klamrami) + 1x klucz główny, zabezpieczony przed złodziejami, pyłoszczelny.
  • Całe pudełko ma wodoodporne koło uszczelniające, zapewniające poziom ochrony IP65.
  • Nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 5

 

Płyta łącząca Fusion:

może pomieścić maksymalnie 24 szt. tulei o długości 60 * 1,0 mm, a także duży obszar do trasowania włókien, dystrybucji, 2 gniazda do mocowania stalowej rury rozdzielacza plc o rozmiarze 60 * 7 * 4 mm.

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 6

 

Metody montażu:

Montaż na słupie lub na ścianie, jeśli klient nie określił, należy dostarczyć typ do montażu na ścianie, montaż na słupie wymaga dodatkowej opłaty.

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 7

 

Płyta Apdater (produkty powiązane):

  • Zacisk do kabla zasilającego i kabla opadającego, łączenia światłowodów, mocowania, przechowywania, dystrybucji itp. W jednym
  • Nadaje się do adaptera dupleksowego SC i LC, pigtaili, szybkozłącza, kabla upuszczającego ftth itp.
  • Płyta adaptera może zmienić się w moduł LGX, zmieniając uchwyt zamiast tego, w razie potrzeby prosimy o kontaktsales@yingdapc.com
  • lub TEL: +86 18688982406

24-rdzeniowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy o średniej rozpiętości FTTH GPON CTO IP65 8

 

Parametry techniczne

 

Temperatura pracy -40 ~ + 85 ° C
Wilgotność względna ≤85% (+ 30 ° C)
Ciśnienie atmosferyczne 70kPa-106kPa
Utrata wtrąceniowa ≤0,2 dB
Utrata zwrotu UPC ≥50dB
Utrata zwrotu APC ≥60dB
Włóż i wyciągnij życie ≥ 1000 razy
Izolacja Urządzenie uziemiające izolowane jest puszką przyłączeniową, IR≥1000m Ω / 500V (prąd stały)
Wytrzymać napięcie Między urządzeniem uziemiającym a korpusem puszki napięcie wytrzymywane przekracza 3000 V / min, bez przebicia i rozgorzenia.U≥3000V (prąd stały)

 

Podanie

  • Pętla abonencka telekomunikacyjna
  • Światłowód do domu (FTTH)
  • LAN / WAN

 

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)