Dom ProduktyOkablowanie światłowodu

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

Orzecznictwo
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Rozdzielacz światłowodowy shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = product / listo nice.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors
1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors
1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

Duży Obraz :  1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: yingda
Orzecznictwo: ISO,SGS
Model Number: FTB86E
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 100 PCS
Cena: USD0.6
Packaging Details: 92 pcs per carton box
Delivery Time: 5-8days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

Opis
Maksymalna pojemność: 4 rdzenie Outport: port adaptera lub kabel upuszczający
Materiał: PC + ABS kolor: Biały
Odpowiedni: Kabel upuszczający 2 * 3 mm, okrągły kabel wewnętrzny rozmiar: 116 * 86 * 23 mm
Adapter: Łącznik SC / APC simplex Struktura: klips, przezroczysta konstrukcja pyłoszczelna
Tryb światłowodowy: tryb pojedynczy, wielomodowy
High Light:

fiber optic terminal box

,

fiber optic junction box

1-portowe gniazdko ścienne klienta Skrzynka zaciskowa światłowodowa Złącza SC / APC

 

 

Wewnętrzna skrzynka wyjściowa klienta jest przeznaczona do użytku w domu.Operator ma wybór

mieć skrzynkę rozładowaną lub wyposażoną w adaptery, skrzynka jest zaprojektowana ze zintegrowanymi żaluzjami do

przestrzegać norm bezpieczeństwa.

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 01 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1

funkcje

  1. Materiał ABS, tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości
  2. Wiele wejść kablowych
  3. Zintegrowany uchwyt spawów termokurczliwych
  4. Taca na spawy na zawiasach
  5. Mieści do 4 pojedynczych włókien 1 x SC Duplex lub 1 x LC Quad
  6. Zintegrowany system zarządzania światłowodami
  7. Zintegrowana przesłona chroni przed działaniem lasera i kurzem
  8. Nadaje się do kabla wewnętrznego
  9. Montaż na ścianie za pomocą śrub rozporowych
  10. Specjalna konstrukcja, kompaktowy rozmiar
  11. Pigtaile, dopuszczalny wstępny montaż adaptera

Specyfikacje

 

Model FTB86E
Maksymalna liczba pojedynczych włókien 4 włókna LC
Maksymalna liczba połączeń cieplnych 4 sztuki pojedynczej fuzji
Liczba wejść kablowych 4port
Wysokość 86mm
Szerokość 116mm
Głębokość 23mm
Kolor Biały
Materiał ABS
Ognioodporny Tak lub nie, na życzenie klienta
Zaprojektowany zgodnie z TIA / EIA 568.C, ISO / IEC 11801, EN 50173, IEC 60304, IEC 61754, EN 297-1
 

 

Aplikacje

  • FTTH (światłowód do systemu domowego)
  • CATV, LAN, sieć WAN

Szczegóły zamówienia

 

Model nr. FTB86E
Pojemność włókien 01 = 1 włókno, 02 = 2 włókna, 04 = 4 włókna
konfiguracja E = tylko skrzynka zakończeniowa, L = z adapterem, F = z adapterem i warkoczem
Tryb adaptera SM = jednomodowy, MM = wielomodowy, OM3 = wielomodowy 10G
Typ włókna OM1 = 62,5 / 125 OM1, OM2 = 50/125 OM2, OM3 = 50/125 OM3,
OM4 = 50/125 OM4, G652D = 9/125 G652D, G657A = 9/125 G657A
Długość włókna 05 = 0,5 M, 10 = 1 M
Złącza SC / UPC, SC / APC, LC / APC, LC / UPC
Tryb adaptera Simplex, duplex

 

Więcej zdjęć

 

1. Strona przednia z opisem podajnika

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 2

2. Tylna strona z opisem tacy

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 3

3. Jedna strona z widokiem na tacę1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 4

3. Widok wsteczny

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 5

Instalacja sieci FTTH na miejscu na ścianie, dołączone są śruby rozprężne do montażu na ścianie.Pls nie martw się.

 

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 6

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)