Dom ProduktyPrzewód światłowodowy

Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa

Orzecznictwo
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Rozdzielacz światłowodowy shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = product / listo nice.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa

Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa
duży.img.alt
Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa

Duży Obraz :  Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: SHENZHEN,CHINA
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: YDPC-DLC-DLC-0334-M202-070XXX
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 500 pcs
Cena: negotiable
Packaging Details: 1 pc/ box, 200pcs / carton box
Delivery Time: 7days after payment
Payment Terms: Western Union, T/T
Supply Ability: 60,000 pcs per month

Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa

Opis
Złącze: LC / UPC Liczba włókien: Dupleks
utrata wtrąceniowa: <0,3 dB długość kabla: Dostosowane
Średnica kabla: 7,0 mm Rodzaj włókna: jednomodowy SM 9/125um
Pakiet: Drewniany bęben Kolor kabla: Czarny
Aplikacja: Stacja bazowa
High Light:

fiber optic patch cable

,

fiber optic jumper

Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa
 
 
tenDLCzłącza wraz z podtrzymującym kablem optycznym stają sięstandardowy interfejs określony w 3G, 4G i
Zdalne radiotelefony stacji bazowej WiMax iZastosowania światłowodu do anteny (FTTA).
 
Cechy

  1. Stopień ochrony IP65, odporny na mgłę solną
  2. Łatwa, niezawodna i ekonomiczna instalacja
  3. Złącza Slide-A to Duplex LC, a strona B może być LC, SC lub FC
  4. Struktura wątku gwarantuje zaufane połączenie

 
Wydajność złącza

PRZEDMIOTPARAMETR
Tryb światłowodowyTryb pojedyńczyTryb wielu
Tryb polskiUPCAPCPC
Strata wtrąceniowa≤0,2dB≤03dB≤0,3dB
Strata zwrotu≥50dB≥60dB≥35dB
Długość fali roboczej1310, 1550nm850nm, 1300nm
Testuj długość fali1310, 1550nm850nm, 1300nm
Powtarzalność≤0,1 dB
Wymienność≤0,2dB
Trwałość≤0,2dB
Długość sfibry1m, 2m….. dowolna długość opcjonalnie
Długość i tolerancja10 cm
Typ złączaSC FC LC ST itp.
temperatura robocza-40C ~ + 85C
Temperatura przechowywania-40C ~ + 85C

Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 0Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 1Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 2
Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 3
Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 4

Włókno
liczyć

Kabel
średnica
(mm)

Kabel
waga
(kg/km)

Rozciąganie (N)

Zmiażdżenie (N/100mm)

Mini zgięcie
promień (mm)

Temperatura
zakres (°C)

Długie
semestr

Niski
semestr

Długie
semestr

Niski
semestr

Dynamiczny

Statyczny

 

2

7,0

42,3

200

400

1100

2200

20D

10D

-40 ~ + 80 ° C

 
Notatka:

  • Wszystkie wartości w tabeli, które mają jedynie charakter poglądowy, podlegają opłacie bez uprzedzenia.
  • D to zewnętrzna średnica okrągłego kabla
  • Wartości wytrzymałości na rozciąganie i zgniatanie w tabeli są minimalne.
  • Zewnętrzna osłona kabla i wewnętrzna osłona kabla są wykonane z materiału LSZH

 
 
Podanie

  • FTTA FTTP Zdalna trakcja zewnętrznej stacji bazowej FTTX
  • Połączenie między portami RRU i BBU
  • Rozproszone stacje bazowe 3G, 4G, 5G
  • System komunikacji zasilania itp.
  • Lotnictwo i obrona
  • Diagnostyka sprzętu
  • Czujnik światłowodowy
  • WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE

 
Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 5
BBU/RRU:
Zespół kabla optycznego, DLC/PC,DLC/PC,Single mode 9/125um (multimode 62.5/125 50/125um),
GYFJH 2A1a (LSZH), 7,0 mm, 2 rdzenie, 0,03 m / 0,34 m, 2 mm, kabel odgałęziony chroniony na zewnątrz (typ opancerzony)
Długość= 10m, 20m xxx metrów, koniec A (RRU).
Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 6
Zespół kabla optycznego FTTA DLC 7.0mm jednomodowy G657A2 2.0mm breakout LSZH Armored BBU RRU wodoodporna stacja bazowa 7
 
Informacje o zamówieniu -YDPC-CTA-CTB-F1F2-FTFC-CLXXX
 

YDPC-CTA=Złącze A-CTB=Złącze B-F1=długość fanoutu AF2=długość fanoutu B-FT=rodzaj włóknaFC=Liczba włókien-CL=Długość kablaXXX=Wodoodporny

YD=yingda
PC = przewód krosowy
PG=warkocz

 

DLC=LC dupdx
DSC=SC dupleks
...

 

DLC=LC dupdx
DSC=SC dupleks
...

 

01 = 1 CM
03 = 3 CM
34 = 34 CM
...

01 = 1 CM
03 = 3 CM
34 = 34 CM
...

 

2D=G652D
A1=G65A71
A2=G65A72
M1=OM1
M2=OM2
M3=OM3
M4=OM4
M5=OM5
...

02 = 2 rdzeń
04 = 4 rdzeń

 

010 = 10 mts
020=20mts
120=120mts
...

PDLC
ODVC
NSN
FULLAXS
ZŁĄCZE H
Opti-dotknij
Mini SC
...
XXX=nie

Na przykład:
Zespół kabla optycznego, DLC / PC, DLC / PC, wielomodowy, GYFJH, 2A1a (LSZH), 70 m, 7,0 mm, 2, rdzenie, 0,03 m / 0,34 m, 2 mm, zewnętrzny chroniony kabel rozgałęziony
Patchcord ftta DLC-DLC jednomodowy G65A72 2 rdzeń----- Numer części: YDPC-DLC-DLC-0334-M202-070XXX
 
 

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)