products

FTTx SC Złącze Pigtail Złącze Pigtail OM3 - 300 10G, SC Pigtail MM 5 M Aqua

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: FPC-SC-OM3-09-13
Minimalne zamówienie: 500 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Torba, 1500 sztuk / pudełko kartonowe
Czas dostawy: 7 dni po zapłacie
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 200 000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
Złącze: SC / PC Licznik włókien: Prosty
Utrata insercji: &lt;0,1 dB</span> Włókna typu: OM3 - 300 10G wielomodowy
Pakiet: plastikowa torba Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 1,6 mm, 1,8 mm
kurtka: LSZH Kolor złącza: wodny
Temperatury: -40 ~ + 85 ° C Logo klienta: Tak
Długość fali: 850nm

opis produktu

SC Kabel światłowodowy OM3 -300 10G, SC Pigtail MM 5M Aqua  


Fiber Optic Pigtail = kabel światłowodowy + 1 złącze


Pigtail światłowodowy połączy się z innym rdzeniem kabla, aby się połączyć. Jest szeroko stosowany w światłowodach
Skrzynkę zaciskową, stojak ODF, szafkę do podłączenia z konwerterem / nadajnikami-odbiornikami światłowodowymi
(Również użyć łącznika, zworki / krosownicy itp.)

cechy

  1. Zastosowanie wysokiej precyzji ceramicznej żelazki o dobrej koncentracji
  2. Zaawansowane urządzenia końcowe i proces
  3. Kable ognioodporne są opcjonalne z OFNR, LSZH i OFNP;
  4. Dobra wytrzymałość na działanie w zmieniających się okolicznościach.
  5. Dobra charakterystyka geometrii przeskoku wierzchołkowego i promienia krzywizny i wysokości włókien;
  6. 100% sprawdzone pod kątem parametrów optycznych i końcowej strony włókien;
  7. Niska utrata wstawiania, wysoka strata powrotu, czyste i pozbawione zarysowania powierzchnie czołowe;
  8. Złącza SC / ST / FC / LC / MU / E2000 / LX.5 / DIN / D4 / SMA / MTRJ (tylko w dupleksie) opcjonalnie;
  9. 900um szczelnie zbuforowany kabel w standardzie, dostępny jest również kabel z płaszczem;


Podanie

  • CATV netto pracy
  • Systemy łączności światłowodowej
  • Transmisja danych z wykorzystaniem światłowodu
  • Budowanie dostępu do sieci
  • Okablowanie, ODF
  • System FTTx


Specyfikacja

Parametr

Jednostka

FC, SC, LC

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Utrata wkładu
(typowy)

DB

≤0.3

≤0,2

≤0.3

≤0,2

≤0.3

≤0,2

≤0,2

≤0.3

≤0,2

≤0,2

≤0.3

≤0.3

Odzyskaj straty

DB

≥45

≥ 50

≥60

≥30

≥45

≥ 50

≥30

≥45

≥ 50

≥35

≥55

≥75

Operacyjny
długość fali

Nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Wymienność

DB

≤0,2

≤0,2

≤0,2

≤0,2

Wibracja

DB

≤0,2

≤0,2

≤0,2

≤0,2

Operacyjny
temperatura

DO

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

Przechowywanie
temperatura

DO

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

Kabel
średnica

Mm

Φ3,0, φ2,0, φ0,9

Φ3,0, φ2,0, φ0,9

Φ3,0, φ2,0, φ0,9

Φ3,0, φ2,0, φ0,9


Zamawianie   Informacja:
SC / PC MM 50/125 SIMPLEX 0.9mm-2M PVC
① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦

① Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② Płyta końcowa: PC, UPC, APC
③ Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um), wielomodowy (MM: 50 / 125um lub 62.5 / 125um)
④ Ilość przewodów: simpleks lub dupleks
⑤ Średnica kabla: Ф3.0mm, Ф2.0mm, Ф0.9mm
⑥ Długość kabla: 1, 2, 3 m lub dostosowany
⑦ Typ kabla: PVC, LSZH

Szczegóły kontaktu
Ms. sophie

Numer telefonu : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406