SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD.

          Światłowód łączy świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel MTP MPOKabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
Skrzynka rozgałęźnika światłowodów jest bardzo przyjemna. Dobra jakość, fajny pakiet, miła obsługa .... Czekamy na naszą kolejną współpracę :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Kabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX

Chiny Kabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX dostawca
Kabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX dostawca Kabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX dostawca Kabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX dostawca

Duży Obraz :  Kabel światłowodowy SC Hydra 12 / MTP MPO Patch Cord for FTTX

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: MPOm-12SC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Pudełko, 200 szt. / Pudełko kartonowe
Czas dostawy: 7 dni po zapłacie
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 10 000 szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Złącze: Mężczyzna MPO Włókna typu: OM2
Licznik włókien: 12 rdzeni Miejsce instalacji: Kaseta lub panel
aplikacji: Centrum danych, Wysoka gęstość Długość kabla: 1 metr
Średnica kabla: 0,9 mm


12 pasków Zestaw kablowy Hydro firmy MPO, 12 włókien MTP Patch Cord for FTTX
 
Złącze MTP MPO obsługuje szybsze połączenia Ethernet i Fibre Channel
(Włókna OM3, OM4 i OS1 / OS2) oraz starsze włókno wielomodowe (OM1 lub OM2).
Ten element jest MPO męski (z kołkami prowadzącymi) zmontowany z kablem 0,9 mm do złączy jednomodowych.
Dostępne są wszystkie typy złączy złączy jednomodułowych do wyboru (SC, LC, E2000, MTRJ itd.)

cechy

  1. Wysoka wydajność w IL i RL
  2. Dostępny w wersji 8,12
  3. Precyzyjny wymiar
  4. 100% w firmie testowane


Podanie

  • Instalacja wewnątrz modułu kasety z włóknami MPO


Właściwości optyczne

Pozycja

Jednostka

Parametry

Złącze

-

Standard SM
okucie

SM elity niskie
Utratę żeru

MM standard
okucie

MM elity niskie
Utratę żeru

IL

Typowy

(DB)

0,35

0,20

0,35

0,20

Maximun

(DB)

0,75

0,35

0,60

0,35

RL

(DB)

≥60 dla APC (8 kątów)

≥20 dla komputera

(DB)

≥50 dla komputera

-

Kobieta / mężczyzna

(DB)

Mężczyzna: ze szpilkami, kobieta: bez szpilki

Wytrzymałość na rozciąganie

(DB)

≤0,3 (maks. 66N)

Wibracja

(DB)

≤0,3 (10 ~ 55 Hz)

Cykl temperaturowy

(DB)

≤0,3 (-40 ~ 75 ℃, 21 cykli)


Parametry czołowe

Pozycja

Jednostka

Parametry

SM

MM

Promień krzywizny X.

(Mm)

Min 2000

Y krzywizny promienia

(Mm)

Min 5

Wysokość włókna

(Nm)

1000 ~ 3500

Całkowita różnica wysokości optycznej

(Nm)

MAX: 500

Przylegająca różnica wysokości włókien

(Nm)

MAX: 300

Kąt osi X.

(°)

-0,2 ~ 0,2

Kąt osi Y

(°)

PC: -0,2 ~ 0,2 APC: 7,8 ~ 8,2

-0,2 ~ 0,2

Depresja światłowodu

(Nm)

N / A

-100 ~ 200



Zespół 8-wtyczek MPO / męski złącza 8cS SC

Szczegóły zamówienia

Pozycja

Jednostka

Parametry

Typ łącznika 1 #

-

MPO-samica *, mężczyzna z MPO

② Koniec 1 #

-

PC, APC

③ Liczba włókien

-

2, 4, 8, 12 i 24 MT

Typ łącznika 2 #

-

MPO-samica *, samiec MPO, FC, SC, ST, MU, LC, E2000

⑤ Endface 2 #

-

PC, UPC, APC

⑥ Tryb światłowodu

-

SM (OS1, OS2), MM (OM1, OM2, OM3, OM4)

⑦ średnica zewnętrzna kabla

(Mm)

Φ2, Φ3, Φ4

Długość

(M)

L = 1, 2, 3, 4 ...

⑨ długość Pigtail

(M)

L1 = 0,5, 0,6, 1,0

⑩ Typ kabla

-

RJ: Kieszeń na Wstążkę kabla, RB: Bare Ribbon Cable,
MIC: mini kablowy 250um


※ W przypadku gniazda żeńskiego MPO, kobieta może być zaangażowana w informacje o zamówieniu

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)