Dom ProduktyPrzewód światłowodowy

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH

Orzecznictwo
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Rozdzielacz światłowodowy shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = product / listo nice.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH
duży.img.alt
Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH

Duży Obraz :  Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO,SGS,ROHS
Numer modelu: YDPC-F(LCU)-LCU-02A2-003
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / worek
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH

Opis
Podanie: zewnętrzne FTTA Złącze: LC/UPC, złącze FullAXS-LC
liczba włókien: 2 rdzeń rodzaj włókna: tryb pojedyńczy
Osłona kabla: ŁSZH Długość kabla: 3 metry
Kolor kabla: czarny straty wtrąceniowe: < 0,3 dB
średnica kabla: 4,8 mm
High Light:

Patchcord światłowodowy 4

,

8 mm

,

Patchcord światłowodowy FTTA

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH

 

FTTA Wodoodporna stacja bazowa IP67 FullAXS LC Duplex Zespół kabli LSZH 4,8 mm G657A2 RRH
 

Nowe systemy złączy FullAXS zostały zaprojektowane do działania z bardzo dużą tolerancją osi Z, dzięki czemu są dostosowane do najszerszej gamy transceiverów na rynku.Ta unikalna funkcja pozwoli użytkownikom końcowym wybrać niemal dowolny transceiver.Jednocześnie użytkownicy mogą wygodnie usuwać i wymieniać transceivery przez wycięcie w przegrodzie, które całkowicie eliminuje potrzebę otwierania całej zdalnej skrzynki radiowej i wystawiania jej zawartości na niebezpieczne warunki pogodowe.W przypadku połączenia optycznego system złącz zawiera standardowy interfejs LC duplex do szybkiego łączenia ze wszystkimi transceiverami LC duplex SFP.

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 0

Wraz z rozwojem rozproszonych systemów antenowych (DAS), złącza Fullaxs-LC stały się standardowym interfejsem dla bezprzewodowej stacji bazowej nowej generacji połączonej ze sprzętem FTTA, który tworzy środowisko zewnętrzne.

 

Złącze FullAXS może być zaprojektowane do zastosowań w jednomodowej lub wielomodowej transmisji optycznej.Użyj zestawu kabli mocno umocuj się przez przegrodę jest bezpośrednio włożony do transceivera światłowodowego jest bezpośrednio podłączony do WiMax i LTE w aplikacji FTTA.

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 1

Parametr złącza

Rodzaj włókna Tryb pojedyńczy Wiele trybów
Strata wtrąceniowa <0,3 dB <0,5 dB
Strata zwrotu UPC>50dB, APC>60dB >30dB
1NS złącze dupleks LC
2NS złącze LC duplex uni-boot
Liczba włókien 2 rdzenie
Średnica kabla 0,19” (4,8 mm ± 0,2 mm średnicy)
Materiał kabla ŁSZH
Kolor kabla Czarny
Kolor włókna Niebieski pomarańczowy
 

 

CECHY

  • Otwarta przegroda dla łatwego dostępu do SFP
  • Pozytywna mechaniczna informacja zwrotna dla operatora po pełnym połączeniu
  • Kojarzenie jedną ręką
  • Dwustronny interfejs LC
  • Wycięcie w przegrodzie umożliwia wyjęcie transceivera przez przegrodę (nie ma potrzeby otwierania RRH w celu wymiany transceivera)
  • Solidne zamknięcie bagnetowe dla łatwego, szybkiego i bezpiecznego łączenia
  • Dostępne są zarówno tryby wielomodowy, jak i pojedynczy
  • Wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na korozję
  • Możliwość rozszerzenia do RJ45 i zasilania
  • Wtyczka ma konstrukcję bez tolerancji, w pełni swobodnie unoszącą się na osi Z
  • Brak wyboczenia kabla podczas lub po instalacji
  • Opłacalna metalowa przegroda odlewana ciśnieniowo
  • Dostępna wersja do instalacji w terenie

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 2Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 3Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 4

APLIKACJE

  • Stacje bazowe WIMAX i LTE
  • Zdalne głowice radiowe (RRH)
  • Przemysłowe zastosowania zewnętrzne
  • Robotyka
  • Przestrzeń kosmiczna i obrona

 

Specyfikacje mechaniczne

Parametr Standard Parametr Standard
Siła naciągu 150N IEC61300-2-4 Temperatura 40°C – +85°C
Wibracja GR3115 (3.26.3) Cykle 50 cykli kojarzenia
Mgła solna IEC 61300-2-26 Klasa/ocena ochrony IP67
Wibracja IEC 61300-2-1 Retencja mechaniczna Utrzymanie kabla 150 N
Zaszokować IEC 61300-2-9 Berło Interfejs LC
Uderzenie IEC 61300-2-12 Ślad adaptera 36mm x 36mm
Temperatura/wilgotność IEC 61300-2-22 Dwustronne połączenie LC MM lub SM
Styl blokowania Styl bagnetowy Narzędzia Nie są wymagane żadne narzędzia

 

Parametr kabla

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 5

 

Liczba włókien 2
Włókno o ścisłym buforze Wymiar 800±50μm
Materiał ŁSZH
Kolor Niebieski, pomarańczowy
Zewnętrzna kurtka Wymiar 4,8 ± 0,2 mm
Materiał ŁSZH
Kolor Czarny

Wodoodporny kabel światłowodowy FTTA IP67 4,8 mm G657A2 RRH 6

Informacje o zamówieniu - YDPC-AB-FCFT-CL

YDPC - Złącze A - Złącze B - Liczba włókien =FC Typ włókna =FT - Długość kabla = CL

YD=yingda

PC = przewód krosowy

 

F(LCU)=Pełne osie(LC/UPC)

F(LCA)=Pełne osie(LC/APC)

F (MPO) = Pełna AXS (MPO)

LCU=LC/UPC

LCA=LC/APC

MPO=MPO/MTP

...

Xxx=NULL

 

F(LCU)=Pełne osie(LC/UPC)

F(LCA)=Pełne osie(LC/APC)

F (MPO) = Pełna AXS (MPO)

LCU=LC/UPC

LCA=LC/APC

MPO=MPO/MTP

...

Xxx=NULL

 

01 = 1 rdzeń

02 = 2 rdzeń

08=8rdzeń

12 = 12 rdzeni

...

 

 

2D=G652D

A1=G657A1

A2=G657A2

M1=OM1

M2=OM2

M3=OM3

M4=OM4

M5=OM5

...

 

001 = 1 metr

002 = 2 metry

...

010 = 10 metrów

...

120 = 120 metrów

...

 

Na przykład:
Zestaw kabli FullAXS -LC/UPC duplex 10m G657A1 LSZH czarny
Nr części: YDPC-F(LCU)-LCU-02A1-010
 
słowo kluczowe: patchcord fullaxs, fullaxs lc, fullaxs

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)