Dom ProduktyPrzewód światłowodowy

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony

Orzecznictwo
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Rozdzielacz światłowodowy shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = product / listo nice.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony
FTTH SC Single Mode G657A Fiber Optic Patch Cord Pre Terminated
Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony

Duży Obraz :  Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO,SGS,ROHS
Numer modelu: YDPC-MSA-MSA-25LSB-A201-100
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / worek

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony

Opis
Podanie: Okablowanie zewnętrzne FTTA Złącze: SC / APC
Liczba włókien: 1 rdzeń Rodzaj włókna: G.657A2
Osłona kabla: LSZH długość kabla: 100 metrów
Kolor kabla: czarny utrata wtrąceniowa: < 0,3 dB
Element wytrzymałości kabla: Drut stalowy 1,0 mm + stal + 2 * 0,45 mm Średnica kabla: Kabel upuszczający FTTH 2,0 * 5,0 mm
High Light:

G657A Patchcord światłowodowy

,

wstępnie zakończony kabel światłowodowy

,

Patchcord SC FTTH

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony

 

Złącze FTTA Mini SC zakończone kablem upuszczającym 5,0 mm Single Mode G657A LSZH 100Mts Black

 

Wodoszczelne wzmocnione złącze YINGDA Mini SC to małe wodoodporne złącze SC wysokiej jakości, które jest kompatybilne z adapterami lub pudełkami Huawei.Wbudowany rdzeń złącza SC zapewnia mniejszy rozmiar niż normalne złącze SC.Wykonany jest ze specjalnej plastikowej powłoki (odpornej na wysoką i niską temperaturę, odporność na korozję kwasów i zasad, anty-UV) i pomocniczej wodoodpornej gumowej podkładki, która zapewnia wodoodporność do poziomu IP67.Unikalna konstrukcja mocowania śrubowego jest kompatybilna z wodoodpornymi portami światłowodowymi portów urządzeń Huawei.Nadaje się do jednożyłowego okrągłego kabla 3,0-5,0 mm lub kabla dostępowego do światłowodu FTTH.

 

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 0

funkcje

  • Spiralny mechanizm zaciskowy zapewnia długotrwałe niezawodne połączenie
  • Mechanizm prowadzący, można go zaślepić jedną ręką, prosty i szybki, podłączyć i zainstalować
  • Konstrukcja uszczelnienia: jest wodoodporna, pyłoszczelna, antykorozyjna, anty-UV itp
  • Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, kompaktowy rozmiar, łatwy w obsłudze
  • Przez konstrukcję uszczelnienia ściennego, z unikalną czarną osłoną przeciwpyłową
  • Nie ma potrzeby fuzji, a następnie można połączyć się bezpośrednio, aby uzyskać połączenie międzysystemowe
  • Wodoodporność IP67 do użytku wewnątrz lub na zewnątrz

 

Złącze Mini SC z samonośnym kablem spadowym 2,0 * 5,0 mm

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 1

Struktura kabla upuszczającego FTTH

Niniejsza specyfikacja dotyczy kabla światłowodowego do układania w instalacji zewnętrznej.Światłowód spełnia wymagania ETISLAT.

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 2

 

Parametr kabla

Model nr. Kabel płaski GJYXCH FTTH
Liczba włókien 1 rdzeń
Średnica kabla 5.0*2.0mm
Waga kabla 18,5 kg/km
Członek siły 2 * OD: 0,45 mm drut FRP / stalowy
Materiał powłoki zewnętrznej ŁSZH
Znakowanie płaszcza Druk laserowy w odległości 1 m
Posłaniec OD: drut stalowy 1,0 mm
Kolor włókna czerwony
Kolor kabla Szary, biały, czarny
Temperatura instalacji -20 -- + 60 ℃
Temperatura pracy i transportu -40-+70℃
Minimalny promień gięcia (mm) Długoterminowa: 10D, krótkoterminowa: 20D
Dopuszczalna wytrzymałość na rozciąganie (N) Długoterminowy: 300 krótkoterminowy: 600
Obciążenie zgniatające (N/100mm) Długoterminowy: 1100 krótkoterminowy: 2200

 

Parametr złącza

Rodzaj włókna Jednostka SM MM
UPC APC UPC
OD mm 2.0*5.0*
Strata wtrąceniowa dB ≤0,20 ≤0,30 ≤0,20 ≤0,40
Strata zwrotu dB ≥45 ≥50 ≥40 ≥50
Długość fali Nm 1310/1550nm 850/1300nm
Czasy godowe czasy ≥1000

 

Szczegóły Produktu:

 

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 3Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 4Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 5

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 6

Patchcord światłowodowy FTTH SC jednomodowy G657A wstępnie zakończony 7

 

 

Podanie

  • Projekt okablowania FTTH
  • Komunikacja światłowodowa w trudnych warunkach zewnętrznych
  • Połączenie sprzętu komunikacji zewnętrznej
  • Kompatybilny z wodoodpornym portem SC firmy Huawei
  • Zdalna bezprzewodowa stacja bazowa

 

Informacje o zamówieniu --- YDPC-AB-ESR-TC-L

Nazwa Złącze 1 z jednej strony (A) Złącze 2 po drugiej stronie (B) Typ kabla (E) Powłoka kabla (S) Kolor kabla (R) Typ włókna (T) Liczba włókien (C) Długość (L)

Yingda=YD

PC = przewód krosowy

PG=warkocz

MSC = Huawei Mini SC/UPC

MSA = Huawei Mini SC/APC

SSC=Supertap SC/UPC

SSA = Supertap SC/APC

SU=SC/UPC

SA=SC/APC

...

MSC = Huawei Mini SC/UPC

MSA = Huawei Mini SC/APC

SSC=Supertap SC/UPC

SSA = Supertap SC/APC

SU=SC/UPC

SA=SC/APC

 

23 = 2.0.*3.0mm płaski kabel

25 = 2,0 * 5,0 mm płaski kabel

47 = 4,0 * 7,0 mm płaski kabel

Okrągły kabel 50 = 5,0 mm

Okrągły kabel 30 = 3,0 mm

Okrągły kabel 20 = 2,0 mm

...

LS=LSZH

PE=HDPE

G=szary

Biały=W

Czarny=B

2D=SM G.652.D

A1=SM G.657.A1

A2=SM G.657.A2

...

01 = 1 rdzeń = simpleks

02=2rdzeń=dupleks

04 = 4 rdzeń

...

001=1m

002=2m

...

100=100m

...

 

Przykład:

YDPC-MSA-SA-25LSR-A101-050

Zakończony kabel krosowy z kablem podłączeniowym 2.0*5.0mm SM 6.657A1 LSZH 40m kompatybilny z Huawei Mini SC/APC - SC/APC szary

 

UWAGA: wszystkie złącza są kompatybilne ze złączem Huawei/Optitap/Hoptic/H, nie są oryginalne, uprzejmie proszę.

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)