SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD.

          Światłowód łączy świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyField Installable ConnectorWbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
Skrzynka rozgałęźnika światłowodów jest bardzo przyjemna. Dobra jakość, fajny pakiet, miła obsługa .... Czekamy na naszą kolejną współpracę :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania

Chiny Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania dostawca
Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania dostawca Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania dostawca Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania dostawca Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania dostawca Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania dostawca

Duży Obraz :  Wbudowane złącze instalacyjne FTTH SC APC Szybkie połączenie 0,3 dB Utrata wkładania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: YDFIC-SC / UPC-1801

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 5szt / blister, 1000szt / karton
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T lub western union
Możliwość Supply: 10 000 sztuk dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Włókna typu: Włókno rdzeniowe SMF-28e rodzaj kabla: kabel upuszczający lub kabel wewnętrzny
Złącze: SC / UPC, SC / PC tryb kablowy: tryb pojedynczy OS1
Dom łączników: niebieski utrata wkładki: <0,3 dB
Przybory: bawełna, alkohol, tasak do włókien aplikacji: FTTH
instrukcja obsługi: Angielski Próbki: Ok

FTTH Szybka instalacja Wbudowane światłowodowe złącze mechaniczne APC SC

Szybkie złącze, nazywane również łącznikiem do instalacji w terenie lub szybkozłączem, jest dobrym rozwiązaniem

operacja okablowania w terenie i światłowód do projektu domowego. Jest on powszechnie stosowany na placu budowy, gdzie jest szybki

i stabilne połączenie. Szybkozłącze na miejscu montażu nie wymaga utwardzania i szlifowania, które

zapewnia inżynierom bardziej skuteczną pomoc w instalacji, konserwacji i naprawie.

Wstępnie osadzone włókno światłowodowe i powierzchnia czołowa rdzenia dla szybkiego złącza są zaprojektowane tak, aby zagwarantować

doskonała jakość ceramicznej powierzchni czołowej okucia, skutecznie chroni przed uszkodzeniem interfejsu użytkownika, oraz

zmniejszyć utratę połączenia.

Specyfikacja

Rodzaj Parametry
Utrata wkładania ≤ 0,3 dB (1310 nm i 1550 nm)
Strata powrotna ≤ -40 dB
Wytrzymała włókno > 5N
Moc platerowana > 10N
Napięcie > 50N
Trwałość mechaniczna (500 razy) IL ≤ 0,2 dB i RL ≤ 5 dB
temperatura robocza

Od 5 ° C do + 70 ° C

Szczegóły Produktu

1. Schemat struktury

złącze jest otwarte z kwadratowym ogonem i włóż kabel światłowodowy, a następnie naciśnij go, aby go zamknąć.

Specjalna, nowa konstrukcja i szybka konstrukcja, APC to zielony dom i czapka, którą można odróżnić od UPC.

mały rozmiar, długość: 55mm, rozciąganie> 40N, można stosować w temperaturze -40 ~ + 85 stopni.

zapewnimy szablon do cięcia o ustalonej długości, narzędzie do otwierania tylnej okładki z dostawą.

2. typy złączy:

SC / UPC - Niebieski dom i biała osłona przeciwpyłowa SC / APC - zielony dom i zielona osłona przeciwpyłowa

3. Informacje o opakowaniu:

10 sztuk / blister, 1000 sztuk / karton, rozmiar kartonu: 48 * 34 * 23 cm, osiem brutto: 6 kg / karton.

funkcje

  1. Może być używany jako pojedyncze złącze i tłumik
  2. Posiada osadzone włókno optyczne i wstępne szlifowanie powierzchni czołowej
  3. Instalacja na miejscu, szybkie połączenie, łatwa obsługa
  4. Nie ma potrzeby stosowania kleju, szlifierki ani narzędzi elektrycznych, rodzaj dostępu na zimno
  5. Wysoka wydajność i niezawodność, wygodna instalacja
  6. Parametry mechaniczne i środowiskowe zgodne ze standardem GR-326-CORE.

Podanie

  • Ramka do dystrybucji kabli światłowodowych
  • Sprzęt sieci światłowodowej
  • Włókno do domu
  • Sieć telewizji kablowej

Szczegóły zamówienia

FIC-XX-XXX-XX-XX

FIC = złożony

można zainstalować

złącze

1

2

3

4

5

Złącze

rodzaj

Polskie

tryb

Typ włókna

Odpowiedni

kabel

Dom

kolor

SC

FC

SC

LC

ST

UPC

APC

SM = Tryb pojedynczy

MM = Tryb multi

09 = 0,9 mm

20 = 2,0 mm

30 = 3,0 mm

23 = 2,0 * 3,1 mm

kabel spadowy

B = niebieski

B = czarny

G = zielony

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)