products

SC / APC FTTH Fiber Optic Termination Box Wall Outlet Optical Terminal Box

Podstawowe informacje
Place of Origin: CHINA
Nazwa handlowa: yingda
Orzecznictwo: ISO,SGS
Numer modelu: FTB86E
Minimum Order Quantity: 100 PCS
Packaging Details: 92 pcs per carton box
Delivery Time: 5-8days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Szczegóły informacji
Maksymalna pojemność: 4 włókna outport: port adaptera lub kabel opadowy
materiał: PC + ABS Kolor: Biały
odpowiedni: Kabel do transmisji FTTH, kabel wewnętrzny, kabel okrągły rozmiar: 116 * 86 * 23 mm
adapter: SC duplex bez uszu Struktura: klips, konstrukcja pyłoszczelna
tryb światłowodowy: tryb pojedynczy, wielomodowy

opis produktu

Skrzynka przyłączeniowa światłowodowa SC / APC FTTH Optyczna skrzynka przyłączeniowa

Gniazdo ścienne do sieci domowej jest terminalem wewnętrznym stosowanym w sieci FTTX w celu podłączenia kabla i urządzeń optycznych przez port światłowodowy. TB024 pokrywa pojemność 1 rdzenia, 2 rdzenie i 4 rdzenie i obsługuje spawanie, połączenie mechaniczne i FMC, montaż na ścianie.

Specyfikacja

Model nr. FTB86E-SCA-Duplex
Przewód opadowy (płaski) Wewnętrzny płaski kabel opadający 2 mm × 3 mm
Przewód opadowy (okrągły) Mm5mm ~ Φ7mm
Pojemność (rdzenie) 1,2,4
Rozmiar (H × W × D) mm 86 × 115 × 23
Promień krzywizny (mm) ≥15
Ciśnienie powietrza 70KPa ~ 106KPa
Metoda instalacji Naścienny
Metoda połączenia Łączenie fuzji,
Mechaniczne łączenie, FMC
waga (kg) 0.1
Materiał ABS + PC
Kolor Biały
Temperatura pracy -25 ~ + 60 ° C
Temperatura przechowywania. -40 ~ + 70 ° C
Wilgotność 93% (+ 30 ° C)

Szczegóły Produktu

Przegląd:

pudełko jest małe, materiał ABS + PC, kolor biały, przednia pokrywa adaptera może być przewrócona i przezroczysta. ładny kształt.

obie strony to miejsca, w których można zacisnąć pudełko, naciśnij oba jednocześnie, aby otworzyć pokrywę.

2 otwory do montażu na ścianie znajdują się na dole pudełka.

Widok wewnętrzny:

wewnętrzną tacę łączącą można zdjąć ręcznie, może to być faza 2 rdzeni pojedynczego włókna. dostępne są tuleje termokurczliwe i obszar zarządzania światłowodami.

dolna część służy do wejścia i wyjścia kabla oraz do trasowania światłowodów.

Akcesoria + opcjonalnie

akcesoria: 2 szt. śrub mocujących do montażu na ścianie.

port adaptera tego samego rozmiaru może być: simplex SC lub Duplex SC

Druk jedwabny:

może wydrukować logo klienta na pokrywie, a model, OEM ok, próbka ok.

Pakiet:

Każde gniazdo z 1 bańką w celu ochrony pudełka, a następnie w wewnętrznym małym pudełku kartonowym z akcesoriami w pudełku.

Jeśli chcesz, możesz stworzyć własną etykietę na wewnętrznym pacakge i zewnętrznym polu master.

zewnętrzny kartonik jest zapakowany w pięć warstw kartonu z tektury falistej i związany plastikowymi paskami i plastikową folią dla lepszej i silniejszej ochrony, odtąd nie obawia się już gwałtownego transportu ekspresowego.

funkcje

  1. Doskonała ergonomia, pełen wdzięku wygląd i wygodna obsługa.
  2. Biały kolor, pełen wdzięku styl i dobra adaptacja do środowiska.
  3. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS + PC, antykolizyjny, trudnopalny, odporny na uderzenia.
  4. Wszystkie materiały były zgodne ze standardem ROHS.
  5. Wloty kabli światłowodowych w każdym kierunku, obsługują wpusty kablowe dla różnych scenariuszy.
  6. Podłącz światłowód bez konieczności otwierania obudowy, łatwo dostępna obsługa światłowodów,
  7. Z obróconą przezroczystą pokrywą, port pionowo w dół, aby uniknąć obrażeń ciała.
  8. Niezwykła laserowa identyfikacja ostrzegawcza.
  9. Dzięki jasnym wprowadzeniom, skutecznie uniemożliwisz brak operacji.
  10. Łatwa obsługa, oszczędność czasu pracy instalacji, niższe koszty.

Zgodność z normami

  • Złącza światłowodowe Złącza standardowe
  • RoHS (dyrektywa w sprawie ograniczenia substancji niebezpiecznych).
  • TIA / EIA 568.C, standard komponentów okablowania światłowodowego
  • ANSI / TIA / EIA-606-A (Standard administracyjny dla infrastruktury telekomunikacyjnej).
  • UL 94 (Badania palności tworzyw sztucznych na części w urządzeniach i urządzeniach).
  • GR-449-CORE (Ogólne wymagania i uwarunkowania projektowe dla ramek światłowodowych).

Instalacja na ścianie

Wywierć 2 otwory nad ścianą na podstawie odpowiedniego rozmiaru, umieść śrubę rozprężną Φ5,5 * 30, umieść pudełko

dopasować otwory i użyć śruby do zamocowania.

Szczegóły zamówienia

Model nr. FTB86E-SCD
Pojemność światłowodu 01 = 1 włókno, 02 = 2 włókna, 04 = 4 włókna
konfiguracja E = tylko skrzynka przyłączeniowa, L = z adapterem, F = z adapterem i pigtailem
Tryb adaptera SM = jednomodowy, MM = wielomodowy, OM3 = wielomodowy 10G
Typ włókna OM1 = 62,5 / 125 OM1, OM2 = 50/125 OM2, OM3 = 50/125 OM3,
OM4 = 50/125 OM4, G652D = 9/125 G652D, G657A = 9/125 G657A
Długość włókna 05 = 0,5 M, 10 = 1 M
Złącza SC / UPC, SC / APC, LC / APC, LC / UPC
Tryb adaptera Simpleks, dupleks

YINGDA Produkujemy wszelkiego rodzaju skrzynki zaciskowe FTTH, panel gniazd, gniazdka ścienne dla Fibre do sieci domowej,

dostępne 1 włókno, 2 włókna, 4 włókna. Jeśli masz zapytanie, pls nie zapomnij wysłać zapytania lub pytania. Dzięki.

Szczegóły kontaktu
Ms. sophie

Numer telefonu : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406