SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD.

          Światłowód łączy świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPigtail światłowodowy

LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego

dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
Skrzynka rozgałęźnika światłowodów jest bardzo przyjemna. Dobra jakość, fajny pakiet, miła obsługa .... Czekamy na naszą kolejną współpracę :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego

Chiny LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego dostawca
LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego dostawca LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego dostawca LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego dostawca

Duży Obraz :  LC SM LSZH Włókno światłowodowe Pigtail 900um White 1.5M UPC Polskie pigułki z włókna poliestrowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: YINGDA
Orzecznictwo: ISO SGS ROHS
Numer modelu: FPC-LC-OS1-09-01

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Torba, 1500 sztuk / pudełko kartonowe
Czas dostawy: 7 dni po zapłacie
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 200 000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Złącze: LC / UPC Licznik włókien: Prosty rdzeń 1
Utrata insercji: <0,3 dB Włókna typu: Włókno G652D
Pakiet: Torba plastikowa z etykietą OEM Średnica kabla: 900um
kurtka: LSZH, PVC Kolor złącza: Żółty, biały
Temperatury: -40 ~ + 80 ° C Logo klienta: Tak
Długość fali: 1310nm / 1550nm

Włókno Pigtail LC SM LSZH 900um Białe 1.5M, LC Pigtail Single Mode UPC Polish

 

Złącze LC: do modułu nadawczo-odbiorczego modułu SFP należy użyć łatwego gniazda modułu obsługi

(RJ), większość routerów używa tego.

LC / UPC Fiber Optic Pigtail posiada złącze na jednym końcu, a drugi koniec to kabel światłowodowy

Odcina się. Następnie łączy się przez połączenie z innym rdzeniem kabla. Jest szeroko stosowany w terminalu światłowodowym

Pudełko, szafa ODF, szafka do podłączenia za pomocą konwertera mediów / nadajników-odbiorników światłowodowych (również do podłączenia,

Kabel patch)

Kolor pigtail w trybie pojedynczym jest żółty, długość fali: 310 nm i 1550 nm, ich odległość transmisji:

Po 10km i 40km.

cechy

  1. Zgodność z normami ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC, itd. Normy międzynarodowe i krajowe
  2. Aktywne połączenie transmisji światowej
  3. Niska utrata wstawiania, wysoka strata zwrotu
  4. Dobra zmienność i powtarzalność
  5. Najczęściej używane wewnętrzne połączenie ramki, proste, wygodne i ekonomiczne
  6. Łatwa instalacja, niewielki rozmiar, duża pojemność.

1. Dane techniczne

NIE.

Pozycja

Jednostka

Tryb pojedyńczy

Tryb wielofunkcyjny

1

Utrata wkładania

DB

≤0,2

≤0.3

≤0.3

2

Utrata zwrotu

DB

≥ 50 / UPC

≥45 / PC

≥65 / APC

≥35 / PC

3

Powtarzalność

DB

0,1

4

Czas pracy

Czasy

≥ 1000

5

temperatura robocza

DO

-40-85

6

Średnica kabla optycznego

Mm

Φ0.9

Φ2.0

Φ3.0

Podanie

  • Przyrządy medyczne
  • Zastosowanie przemysłu i armii
  • Sieć dostępu światłowodowego
  • Telekomunikacja
  • Test sieci Gigabit danych
  • Sieć CATV
  • Sieć LAN

Zamawianie   Informacja:


LC / PC sM 9/125 SIMPLEX 0.9mm-1M LSZH

① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦

① Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② Płyta końcowa: PC, UPC, APC
③ Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um), wielomodowy (MM: 50 / 125um lub 62.5 / 125um)
④ Ilość przewodów: simpleks lub dupleks
⑤ Średnica kabla: Ф3.0mm, Ф2.0mm, Ф0.9mm
⑥ Długość kabla: 1, 2, 3 m lub dostosowany
⑦ Typ kabla: PVC, LSZH

LC singlemode Pigtail, 0.9mm luźny przewód kolor biały:

Opakowanie neutralne pigtail LC torba plastikowa:

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)