SHENZHEN YINGDA PHOTONIC CO., LTD.

          Światłowód łączy świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyRozdzielacz światłowodowyWysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Splitter Box na sprzedaż
Skrzynka rozgałęźnika światłowodów jest bardzo przyjemna. Dobra jakość, fajny pakiet, miła obsługa .... Czekamy na naszą kolejną współpracę :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości i zawsze kończysz moje zamówienie na czas, mam nadzieję, że w przyszłości z tobą pójdzie więcej.

—— Benjamin Fernando

Im Online Czat teraz

Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e

Chiny Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e dostawca
Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e dostawca Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e dostawca Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e dostawca Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e dostawca

Duży Obraz :  Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Yingda
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: FWDM-T1550 R1310 / 1490
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
odbicie: 1310/1490 nm transmisja: 1550 nm
typ złącza: SC / UPC SC / APC Włókna typu: SMF-28e
Pakiet: blister, 1 szt. / pudełko

Wysokoizolacyjny optyczny WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e

funkcje

Mała utrata wtrącenia

Wysoka izolacja

Wysoka stabilność i niezawodność

Podanie

Laser światłowodowy

Wzmacniacz światłowodowy

Wyposażenie testowe

Specyfikacja

Parametr Jednostka Wartość
Podaj zespół Zakres długości fali nm 1260–1360
Typ. Utrata wtrąceniowa dB 0,6
Max. Utrata wtrąceniowa dB 0,8
Typ. izolacja dB 40
Min. Izolacja dB 35
Pas odbicia Zakres długości fali nm 1460–1620
Typ. Utrata wtrąceniowa dB 0,6
Max. Utrata wtrąceniowa dB 0,8
Typ. izolacja dB 40
Min. Izolacja dB 35
Max. PDL dB 0,25
Max. PMD dB 0,1
Min. Utrata zwrotu dB 50
Rodzaj włókna Corning SMF-28e
Max. Średnia moc optyczna mW 300
Max. Obciążenie rozciągające N. 5
Temperatura robocza ° C -5 ~ + 70
Temperatura przechowywania ° C -40 ~ + 85
Wymiar nm Rura stalowa 5,5 * 35 lub skrzynia ABS 100 * 80 * 10 mm

UWAGA:

W przypadku urządzeń ze złączami IL jest o 0,3 dB wyższe, RL jest o 5 dB niższe, ER jest o 2 dB niższe. Domyślny klucz złącza jest wyrównany do wolnej osi.

Informacje o pakiecie:

Szczegóły kontaktu
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)